Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda kwestia ekranu i tych śrubek za mocno dokreconych w środku w pixel 8 pro? Problem jest we wszystkich egzemplarzach? Występuje również w najnowszych seriach produkcyjnych?

#pixel
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@midcoastt To musisz dokładniej poszukać :) Na FB grupie było o tym jakiś czas temu, ale temat ucichł. No i właśnie to jest sedno - moim zdaniem to była/jest zwykła gównoburza. @Rodzyn mam P8P i gdybym nie wiedział w jaki sposób ustawić telefon (kąt padania światła) i w które miejsca patrzeć, to w życiu bym tego nie zauważył. Dodajmy że trzeba mieć wygaszony i czysty ekran. Na wspomnianej grupie niektórzy pisali, że
  • Odpowiedz
@opiwrk Kolego, a zadowolony jesteś z tego P8P? Mój 4a na ostatnich nogach il miałem zamawiać 8 z racji kompaktowość i , ale względem P8P jest okrojona. Z kolei w P8P boje się rozmiaru, że jednak nie podpasuje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@erwinketa Jestem bardzo zadowolony. Używam go jako prywatny i służbowy, więc praktycznie non stop. Wcześniej miałem P5 i mnie z kolei już męczyła ta kompaktowość, chciałem większy telefon :D Na początku rozmiar faktycznie sprawiał lekki szok, ale szybko się przyzwyczaiłem.
  • Odpowiedz
@bartol_wwa: Ciężko mi coś mądrego powiedzieć o baterii, bo praktycznie wszędzie mam indukcyjne ładowarki (dom, auto, praca), więc co chwilę go doładowuje i większość dnia jestem na wifi. Nigdy nie śledziłem też SOTu. Powiedziałbym, że jest tak 5/10 - w sensie nie czuję, żeby mi brakowało baterii ani też z drugiej strony nie ma wielkiego zachwytu. Kupiłem na amazon.de, ale brałem na firmę, więc płaciłem od razu bez vatu. Na złotówki
  • Odpowiedz