Wpis z mikrobloga

Hi Hania otworzyła sklep i #!$%@? takie ceny że współczuję rodzicom co będą musieli swoim dzieciom koszulkę za 200 zł kupić. Ciuchy 100% poliester a ceny z kosmosu. Jakaś bluza 400zl pół koszulki 130zl no lekka odklejka. Szkoda że laska nie pomyślała żeby stworzyć produkty na które będzie stać wszystkich. Sądziłem że ma trochę więcej oleju w głowie tak szczerze XD.

#friz
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kontest3 no wiem wiem ale sądziłem że ona jako influ jest trochę bardziej ogarnięta. Wychodzi na to że nie. Jej małe fanki mogą tylko wejść na stronę i popatrzeć ewentualnie zacząć truć dupę rodzinie o pieniądze. Szkoda po prostu że nie pomyślała o swoich widzach. Tak jak rzeczy od genzie czy od mortalcia który też ma swój sklep są jeszcze w miarę przystępnych cenach bo 80 zł za koszulkę yotubera to jeszcze
  • Odpowiedz
@maku_21: To raczej nie jest sklep dedykowany dla fanek genzie, tylko raczej jej zamysłem jest stać się kolejną "marką". No patrząc na estetykę strony i brak Hani czy innych członków z uniwersum ekipy, co też by niejako wskazywało, że to nie jest sklep dla 13 letnich fanek. Już nie mówiąc o krojach tych ciuchów. Pytanie tylko czy się wybije poza to uniwersum.

Kliknęłam parę losowych rzeczy, żeby zobaczyć skład tych ciuchów
justjane - @maku_21: To raczej nie jest sklep dedykowany dla fanek genzie, tylko racz...

źródło: hania

Pobierz
  • Odpowiedz
no wiem wiem ale sądziłem że ona jako influ jest trochę bardziej ogarnięta. Wychodzi na to że nie. Jej małe fanki mogą tylko wejść na stronę i popatrzeć ewentualnie zacząć truć dupę rodzinie o pieniądze. Szkoda po prostu że nie pomyślała o swoich widzach. Tak jak rzeczy od genzie czy od mortalcia który też ma swój sklep są jeszcze w miarę przystępnych cenach bo 80 zł za koszulkę yotubera to jeszcze nie
  • Odpowiedz
: To raczej nie jest sklep dedykowany dla fanek genzie, tylko raczej jej zamysłem jest stać się kolejną "marką".


@justjane: To jest akurat prawda, te rzeczy wyglądają jak typowe ubrania współczesnej modnej marki typu 2005 lub Chaos ewentualnie nowa kolekcja w sieciówie takiej typowej Bershka, House. Ceny są drogie akurat, jeśli t-shirt 199 zł u niej na stronie kosztuje to za 100-130 też a nawet mniej też by go spokojnie mogła
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@justjane tylko pytanie czy to się wybije bo Hania nigdy jakoś z modą kojarzoną nie była. Dorosła osoba raczej nie kupi bluzy za prawie 500zl. Wydaje mi się że o wiele lepiej można było to zrobić a na pewno dać mniejsze ceny bo są one z kosmosu.
  • Odpowiedz
Jeżeli teraz ten sklep wystartował to dobrze wstrzeliła się z okresem, gdzie dzieci na święta dostają pieniądze i przewalą je na takie coś... wujas dobrze doradził i zacierają tam ręce :) a Hania jest wyrachowana, a odbiór miała rzeczywisty jak była w tym całym t5m.. dopiero potem zdobyła sympatie przy dobrym pokierowaniu przez pr. Sama mam teraz 2 latka i boże daj mi błogosławieństwo abym dobrze wychowała dzieci swoje i nie oglądały
  • Odpowiedz
tylko pytanie czy to się wybije bo Hania nigdy jakoś z modą kojarzoną nie była. Dorosła osoba raczej nie kupi bluzy za prawie 500zl. Wydaje mi się że o wiele lepiej można było to zrobić a na pewno dać mniejsze ceny bo są one z kosmosu.


@maku_21: Jeszcze raz, 500 zł tak owszem jest to drogo natomiast obecnie absolutnie nie jest to odklejona cena z kosmosu zwłaszcza biorąc pod uwagę, że
  • Odpowiedz
@Cztero0404: 500 zl to nie odklejona cena? xD To cena butow nike dunk czy jakiejs innej znanej marki a nie jakiejs Hani z Genzie xD I ten sklep skonczy sie tak samo szybko jak sie zaczal. Powtorka z rozrywki po sklepach Wersow i Fusialki xD Zadna dorosla kobieta tych szmatek nie kupi bo wygladaja jak tanie, cienkie szmatki a nie porzadne ubranie. Ty widziales kiedykolwiek co mozna dostac za 300-500zl w
  • Odpowiedz
@corryand: Oczywiście, że 500 zł jest to również moim zdaniem wygórowana cena. Natomiast normalna jak na marki tego typu obecnie, tak kupują to dorosłe kobiety również. Tylko, że wiesz zara kupuje materiały na tysiące kilometrów w belkach a produkcja też jest droższa, chociaż moim zdaniem za takie spodnie max 250 zł to jest wszystko.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: no dlatego mnie nie interesuje lokalna polska produkcja i kupowanie bluzy za pareset zl ktora jest zwyklym basiciem uszytym w pl ale dalej z bawelny zbieranej w niewolniczych warunkach xD A jej to nawet nie jest polska produkcja tylko UE a materialy sciagniete pewnie z Azji ayprodukowane w niewolniczych warunkach, tak samo jak bawelna, ktora zostala do nich zebrana xD Te marki to pic na wode i szczerze wole kupic
  • Odpowiedz