Wpis z mikrobloga

Niecałe 4 dni Rządu Pana Donalda Tuska i już mamy pieniądze z KPO, tuskowe(800 zł na dzieci), koniec parodii smoleńskiej, brak warowania policji pod domem kaczafiego, zmniejszenie religii w szkole, refundacja invitro, zaczęły się czystki z pisowców w Spółkach Skarbu Państwa. A to wszystko przy kwiku pisiorów i konfederosjan.
I to mi się podoba. Oby tak dalej
#bekazpisu #polityka #sejm
  • 47
@FoxX21 to już 800+ jest dobre, a 500+ pisowkie #!$%@? gospodarkę? xD no to teraz za pieniądze z KPO się trzymajta, bo gazem się nie ogrzejesz ponieważ Niemcy nie mają NS2 i teraz paliwa kopalne, których posiadają niewsytarczająco zostaną zakazane. Kupić wiatraki siemensa, bo one są w #!$%@? eko i "biodegradowalne", otworzymy nowe elektrownie węglowe, które w Polsce zostaną zamknięte. Ale to nie problem dla większości Polaków. Zaciśniemy pasa i wszyscy będziemy
@FoxX21 800 plus to wada, do tego już przebąkuje o nie budowaniu elektrowni atomowej. Jestem zniesmaczony ( ͡° ʖ̯ ͡°) liczyłem że z tym 800 to ściemnia pod wybory
@FoxX21 To 800+ ciężko nazwać sukcesem, raczej kosztem tego sukcesu, bez którego nie uzyskali by większości w sejmie. Z drugiej strony gdyby się z tego wycofali po wyborach, to zaraz by się zlecieli konfederaci mówiący o nie realizowanie obietnic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Reszta na razie pozytywna, w szczególności jak na tak krótki okres.
@RandomNetUser maowiecki gówno zrobił, złożył obietnice których nie był w stanie pokryć, po czym toczył narrację jakoby zła unia nakazała pewnych przepisow, a on dzielnie broni przed nimi Polskę. Zamilcz bocie pisowski i się nie ośmieszaj po raz kolejny.
Te negocjacje byłego premiera będą nam się dalej czkawką odbijały.