Wpis z mikrobloga

#jura #ekspresdokawy #kawa

Czy JuraE8 ma po prostu funkcję ciepłego mleka? Kupiłam wczoraj i nie mogę się dogrzebać. Piję tylko mleczne kawy, ale te z Jury to 90% pianka, której się nie da dobrze wymieszać z kawą. jest gdzieś ukryta opcja po prostu ciepłego mleka...?
  • 16
  • Odpowiedz
@pianinka trzeba było kupić jakiś dobry ekspres, nawet Philips LatteGo ma spienianie samego mleka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ogólnie nie wiem czemu dużo firm kupuje Jura, jak to produkt średniej półki za miliony monet. Firma kupiła taki za 5000zł, gdzie polecałem im takie po 3.5k z większą ilością funkcji. A tu nie dość że właśnie taka lipa z opcjami, czyszczenie rurek to dramat, to jeszcze się po niecałym
  • Odpowiedz
  • 0
@markhausen: Ehh, no niestety nie znam się i nie doczytałam, chciałam tylko ekspres do domu, Jura miała dobre opinie to kupiłam. Używałam w życiu z 30 różnych ekspresów, bo zawodowo łaziłam po firmach pić ich kawę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zawsze po prostu wychodziły dobre kawy z ciepłym mlekiem i odrobiną pianki na górze, a tutaj z tej Jury wychodzi mi shot espresso na dnie a
  • Odpowiedz
@pianinka: no tak, to jest to. wtedy leci samo mleko spienione. pokombinuj z temperatura jak sie da, u mnie to sie sprawdzalo bdb. Chyba tym pokretlem tez sie zmienialo z zpiany na mleko, uzywalem go 5 lat temu, lekko zapomnialem.
  • Odpowiedz
nawet Philips LatteGo ma spienianie samego mleka ( ͡º ͜ʖ͡º)


@markhausen: tylko jaki to ma związek? OP pyta o cieple mleko, a nie spienione.

W ogole jakim czyszczeniu rurek ty piszesz?

@pianinka: Jura E8 nie ma opcji ciepłego mleka. Tylko spienione
  • Odpowiedz
  • 0
@krzysssss: Ehh, to musiałam kupić nowszą wersję bez pokrętła. Pokombinuję z temperaturą, czasem i innym mlekiem, bo używałam na razie sojowego, może inne mniej się pienią i wyjdzie coś pitnego.
  • Odpowiedz