Wpis z mikrobloga

Mam bekę z wykopków jak się spuszczają nad tym typem.
Po prostu zdarzył się wypadek przez nieuwagę rodziny (Seba mrugał światłami żeby poinformować że jedzie) no i niestety się spalili żywcem, zdarza się. Tymczasem wykopki: "TO MUGŁBY BYĆ KARZDY Z NAS!!!!! TSZEBA TEGO KRYMINALISTE NATYCHMIAST SPROWADZIĆ DO POLSKI! WYPOK POWER!". Jeszcze myślą że portal ze śmiesznymi obrazkami był powodem dla którego ktoś zainteresował się tą sprawą, ta jasne.
Wy nie rozumiecie że to nie jest jakiś psychol morderca? Po prostu uciekł bo bał się więzienia jak każdy, ale to że go nie złapali to nie wina "złego ziobry" ani "złej policji", po prostu sprawa nie była na tyle ważna, liczba śmiertelnych wypadków rocznie wynosi setki tysięcy i jest za mało czasu zajmować się każdym po kolei. Oczywiście fajnopolaki-lewaki rozpowszechnili ten incydent i nienawidzą go bo jest bogaty.
Gdyby nie to że uciekł to nic wielkiego by mu się nie stało. Dajcie mu spokój i przestańcie się spuszczać nad tą sprawą
#afera #sebastianmajtczak #wypadek
Gav1nsky - Mam bekę z wykopków jak się spuszczają nad tym typem. 
Po prostu zdarzył s...

źródło: Wypadek-na-A1.-Jest-wizerunek-kierowcy-bmw.-To-Sebastian-Majtczak_content

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Gav1nsky: tak trzeba żyć! Jak dlamnie aut postaramy tak na 3/10 dałbym więcej gdybyś nie napisał że ofiar wypadków samochodowych w domyśle w Polsce są setki tysięcy. W tym miejscu zrobiło się zbyt abstrakcyjnie
  • Odpowiedz
@Gav1nsky: wypadek byłby, jakby trzeci samochód wepchnął tego patusa na samochód tej rodziny. A on jechał ponad dopuszczalną prędkość, więc powinien cierpieć i zdychać. Ale wielka szkoda, że to ty nie byłeś w tym samochodzie zamiast niewinnej rodziny. Świat bylby lepszy jakby mordercy eliminowali swoich pobratymców.
  • Odpowiedz
@Gav1nsky: Sorry, ale ZAKOP.

Dlaczego? ano dlatego że takie wasze "działania" nie wywierają najmniejszej nawet presji na rządzących.
Dlaczego nie zorganizujecie wielotysięcznych protestów na ulicach miast, coś jak strajk kobiet?
Czy pobłażanie mordercom w samochodach i ogólnie bezpieczeństwo na polskich drogach nie jest ważniejszym problemem?
Problem nie dotyczy tylko Majtczaka.
Codziennie na drogach mam nieprzyjemność widzieć po kilka samochodów jeżdżących 150-180 km/h na zwykłych drogach, gdzie są przejścia dla pieszych, chodniki
  • Odpowiedz