Wpis z mikrobloga

@Energiizer: Jak mówimy o tym panu, to polecam dla pełni obrazu obejrzeć TO I TO

Zawsze sobie myślałem że unlucky spawn w tej polszy, ale z czasem się okazuje że w sumie to nie tak źle. Nawet 10 lat temu sobie mogłem o 2 rano iść pieszo przez całą łódź, i może serce mi szybciej zabiło mijając niektóre bramy, ale ani razu nie miałem incydentu niemiłego.
A tam? Na bank by
@Paranoija widziałem oba te filmy na channel 5, z nich się dowiedziałem o istnieniu tego człowieka. Uważam że szczególnie w tym odcinku harm reduction center został przedstawiony w złym świetle. Facet pokazuje jaki to jest patologiczny system, gdzie narkomani dostają narzędzia, dzięki którym łatwiej jest im się nacpać. To jest promowanie narkomaństwa. To tak samo jakby dawać bezdomnemu pieniądze na alkohol.

Uważam, że jego filmy są przestrogą dla ludzi bawiących się w
To tak samo jakby dawać bezdomnemu pieniądze na alkohol.


@Energiizer: rzucasz porównanie, które skupia się na innym narkotyku i nie widzisz jego bezsensowności?
Nie, tak samo jakby dawać pieniądze na alkohol byłoby gdyby dawali pieniądze na crack, toż to oczywiste.
Jak chcesz porównać do alkoholu - rozdają bezdomnym czyste szkło i filtry do denaturatu.

Na temat amerykańskich inicjatyw się nie wypowiadam, bo to patologiczny kraj trzeciego świata. Europejskie inicjatywy pokazują jednak,
waleniu bieda-ketonów jest mi coraz trudniej odczuwać przyjemność z życia


@kotwbutach12345: No, chyba jest takie ryzyko. Z tym że tyle tego jest i nigdy nie wiesz którą pochodną bierzesz, a każda może mieć lub nie całkiem inne długotrwałe skutki.

Ciekawe czy ktoś prowadzi jakieś badania w Polsce. Mógłbym być nomen omen szczurem laboratoryjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)