Wpis z mikrobloga

Witam wiem że wykop to nie miejsce na takie pytania aczkolwiek muszę się doinformować. Dzisiaj rano wstałem z bólem lewego jądra jest to ból miejscowy tzn czuje to jak dotkne w ten jeden określony punkt. Miał ktoś coś podobnego albo może wie co to jest? Jestem w trasie i trochę mnie to niepokoi. Czytałem że przy skręcie jądra ból następuje podczas jego podniesienia u mnie jednak przy dotknięciu w to jedno miejsce.
#medycyna #lekarz i #niewiemjaktootagowac #zdrowie #szpital #lekarski #przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
@simawam: jak dużo ostatnio siedziałeś to może być od pachwiny. Ja miałem podobnie. Wystraszyłem się w #!$%@?, poszedłem do urologa, pomacał po jajach, powiedział że git i dał mi jakieś tabsy. Po 3 dniach przeszło. A właśnie wtedy byłem chyba ze 3 dni z rzedu w trasie. I jak mu o tym powiedziałem to stwierdził, że to zapewne właśnie od długiego siedzenia. Przy skręcie podobno ból jest niesamowity.
  • Odpowiedz
@simawam: Nikt ci niczego sensownego na wykopie nie powie oprocz masy przypuszczen ktore nic nie wniosa. Moze byc jakies zapalenie, moga byc zwykle zylaki ktore tez dokuczaja bardziej jak sie siedzi duzo na dupie(szczególnie lewostronne dolegliwosci), moze byc cokolwiek innego, do konsultacji u urologa.
  • Odpowiedz