Wpis z mikrobloga

Przyszła także moja #wykopaka #pokapake więc trzeba się pochwalić ʘʘ)
Moim Mikołajem okazała się @Ziarenkokawy ,która wstrzeliła się z prezentami idealnie.
Paczuszki ładnie, starannie zapakowane, a w nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) znalazłem:
- chwytotabliczkę BNT - jako rozbudowanie siły palców/chwytu do wspinaczki - już zamontowana na drążku ( @gumowy_ogur w poprzedniej edycji podarował mi także komin, pozdrawiam),
- nosidełko/uchwyt pod kubek czy inne naczynie z pasa BNT - w praktyce przetestujemy,
- filtry polaryzacyjne CPL i UV do Mini 3 PRO - tego nie miałem. Lubię fotografować wschody i zachody, więc dobrane bardzo dobrze. Dzisiaj ciemno, zimno i ponuro, więc aż takich dużych zmian w 3 zestawionych zdjęciach nie zauważyłem. Pozostaje mi czekać na jakieś fajne kolorki i odsłonięte słoneczko, wtedy ogień ʕʔ
- włoskie przekąski: babeczka pistacjowa, ciasteczka, batony energetyczne - chyba dlatego, aby ponownie mnie zachęcić do podróży do Włoch ;D
- własnoręcznie, dobrze napisany list - odpowiadając na początkowe i chyba jedyne pytanie: świetna praca: łączyć przyjemne z pożytecznym. Muszę to napisać, ale niby skarpetki z alpaka są mega ciepłe ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziękuję jeszcze raz za prezent i życzę Ci @Ziarenkokawy Wesołych Świąt, wielu podróży ;)
lukasz67 - Przyszła także moja #wykopaka #pokapake więc trzeba się pochwalić ʘ‿ʘ)
Moi...

źródło: Paczucha

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz