Wpis z mikrobloga

W ramach #wykopaka popełniłem dioramę dla Mireczka. Świetnie się zgrało, bo Mirek jest fanem II WŚ, a nie ma obszerniejszego tematu w modelarstwie niż II WŚ. Niestety brak mi doświadczenia w sklejaniu czołgów, ale kilka godzin oglądania pana Tomka z Agtomu i wszystko stało się jasne. Wizja gotowa, więc wziąłem się za robotę. Nie zeszło mi aż tak długo bo tylko 8 dni, ale nie ukrywam, że termin mnie mocno gonił. Na szczęście udało mi się zweryfikować w czasie i paczka zabezpieczona ruszyła do mirka. Wziąłem ewentualność na rzucanie paczką i po zapakowaniu jej rzuciłem kilka razy na podłogę. Przetrwała bez szwanku <3. Diorama 15x21 na 3xAA i taśmę LED, więc można postawić wszędzie. Nie widziałem posta sprezentowanego mirka, wieć wrzucam sam #autoreklama. Prawie zapomniałem, Mirek jest też fanem papaja #2137 więc dorzuciłem małego easter egga.
Bonus w komentarzu, zapraszam też na instagrama.
https://www.instagram.com/p/C06z4atIYWf/
#czolgi #militaria #modelarstwo #diorama #iiwojnaswiatowa #pokapake #chwalesie
Carmina_burana - W ramach #wykopaka popełniłem dioramę dla Mireczka. Świetnie się zgr...

źródło: IMG_0979

Pobierz
  • 15
@Cyk_dwujeczka: od kilku lat kleje modele i robiłem już lampki ze startujących rakiet, płonące ogniska itp, ale to pierwszy czołg jaki kiedykolwiek skleiłem.
tak +/- na szybko: model z 40zł, farbka 10 zł, podkład - duża pucha z 50 zł, ramka na zdjęcia 8 zł, taśma led z action 10 zł, wielki kawał styroduru 20 zł, lakier - duzy 40zł, rzeczy do weatheringu (brudzenia modelu) z 30-40 zł, masy akrylowe łącznie