Wpis z mikrobloga

Polecicie jakąś grę z interesującą i wciągającą fabułą oraz historią na konsole #ps5
Nigdy nie byłem jakimś gamerem, a obecnie mając 30 lat to już w ogóle mało gram. Szczerze ostatnia gra która mnie wciągnęła to był Wiedźmin 3. Przez ostatni miesiąc próbowałem grać w Ghost of Tushima oraz Elden Ring, ale po 2 godzinach odpadałem, bo zwyczajnie nie interesowała mnie fabuła.
Macie coś, co serio wciąga już od początku?
#gry
#sony
#wykop30plus
  • 22
  • Odpowiedz
@ares7 walki to nieodłączna część tej gry ale jak będziesz się trzymał głównego wątku to nie będzie ich dużo.
Jest chyba nawet poziom trudności który ogranicza walki do minimum.
  • Odpowiedz
@ares7: Wolf Among Us - jeśli nie przeszkadza Ci brak elementów, gdzie trzeba skilla, to genialny klimat, wciągająca od początku fabuła, i dialogi, które nie są drętwe jak w 95% gier.
  • Odpowiedz
@ares7: Cybepunk2077 + Phantom liberty jest w pyte. Główna historia V, jego akcje z Jackiem, skok na Konpeki Plaza - ma klimat i dobrą fabułę. Duży wybór broni do postrzelania. No i Keanu Reeves jako Johny Silverhand
  • Odpowiedz
@ares7 Red dead redemption 2 to jest to czego szukasz ( ͡º ͜ʖ͡º) wspaniałą fabuła możliwe że najlepsza w historii gier, piękny świat gry. Jedynie gra jest trochę wolna ale to dziki zachód tak ma być trzeba wczuć się w klimat( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ares7 the last of us 2, Alan wake 2, control. Baldur 3 ma bardzo spoko historie, na którą nie trzeba czekać 20 godzin aż się rozkręci, ale tu już trzeba trochę zainwestować w ogarnięcie systemów.
  • Odpowiedz
@ares7: RDR2 to gra totalna, najlepiej rozwinieta i dopracowana jaka powstala, ale musisz lubic powolne granie i jaranie sienszczegolami, np ze spadasz z konia, bo gałąź Cie stracila. A fabuly nie ma lepszej od Tlou, obie czesci polecam, jedyne w swoim rodzaju + bardzo dobre operowanie postaciami, satysfakcjonującą walka.
  • Odpowiedz
@Anomalocaracid przecież Ragnarok to "dlc" do gowa 2018, jest ciągłość fabuły. Nie wiem jak można zacząć grać w Ragnaroka nie wiedząc co się stało wcześniej.

Chociażby wątek z freją, skąd masz wiedzieć dlaczego ona się tak zachowuje? Albo wątek mimira, skąd masz wiedzieć skąd się wziął przy twoim pasie?
Te dwie gry mogłyby wyjść jako 1 i nikt by nie był rozczarowany jak przy gowie 2018 który się kończy od tak z
  • Odpowiedz
@ares7 the last of us 1,2, gow i Ragnarok, rdr 2, Kingdom come deliverance, horizon forbidden west - tu z fabułą raczej średnio ale gra fajna, Jedi last survivor, Batman ten najnowszy od rocksteady.
Część jest z jeszcze ps4, ale i tak warto ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz