Wpis z mikrobloga

Mirki mam nadzieję, że jeszcze nie śpicie. Pamiętacie post https://wykop.pl/wpis/74127071/zajebiscie-po-prostu-inpost-zniszczyl-pake-dla-moj sprzed kilku dni od Mirabelki, której inpost zniszczył paczkę? Podejrzewam, że dzięki natychmiastowej reakcji @girlsjustwannahavefun i jej nieustępliwości paczka jest już w moich rękach! Inpost zabezpieczył zwłoki pogrzebowym streczem, oryginalne pudełko było bowiem przemoczone i wyglądała jakby przebiegło po nim stado dzikich świń, ale pachniało uroczo, świeżym praniem (myślę, że wylała się na nią zawartość innej paczki, najprawdopodobniej płyn do płukania lub jakiś pachnący detergent). Oczywiście paczkę rozbebeszyłam już w samochodzie bo czemu nie.

Patrząc teraz na zdjęcie oryginalnego opakowania(komentarz), nie mogę uwierzyć, że pasażerowie wyszli z tego cało. A co to by była za strata Mireczki!

@girlsjustwannahavefun nie zdajesz sobie sprawy jak wielką radość sprawiła mi Twoja niespodzianka. Odniosłaś się do każdego zainteresowania, o którym wspomniałam w liście i wszystko tak bardzo mi się podoba, że nie wiem od czego zacząć. „Meshi” to mega niespodzianka. Jestem bardzo zaskoczona, że nigdy nie wpadła mi w ręce - gdyby tak było, na pewno bym ją kupiła bo sam tytuł i jedno zdanie na okładce sprawia, że od razu mam ochotę ją otworzyć i zacząć czytać. Tak też będzie, skończę pisać posta, parzę herbatę, a potem zabieram książkę, maseczki i choinkę do kąpieli :) „Zdumiewające zdolności roślin” pochłonę za dnia, otoczona moimi zielonymi eksperymentami - niech widzą że się dokształcam i staram. Będę też dużo rysować. W liście pisałam, że ostatnio gryzmole głównie na tablecie i co za tym idzie mój domowy warsztat artystyczny dawno nie był uzupełniany o nowe elementy - bardzo dziękuję za szkicownik, ołówki i pisaki. Z przyjemnością je wykorzystam :) Nie zapomniałaś też o szydełkowaniu, przekształcę ten śliczny, pastelowy zestaw w miniaturowe zwierzaczki. I oczywiście creme de la creme - zdjęcie godne kominka, szafki nocnej i głównej przegródki w portfelu. Mogę sobie tylko wyobrazić jak ciężko było brodzić w moich komentarzach ze wszystkich serii „Harry Potter - oglądaj z wykopem”. Bardzo mnie to zdjęcie rozbawiło, postawię je w widocznym miejscu bo naprawdę poprawia humor. Dziękuję :) mniejszy Harry pilnuje już moich kluczy.

I na końcu, dziękuję za przepiękny, odręcznie napisany list, „na pergaminie delikatnym jak nóżki niemowlęcia, zachowam go żeby spisać na nim mój testament” #pdk tak naprawdę list oberwał najmocniej, ale wysuszylam go i będzie świetną pamiątką.

Droga @girlsjustwannahavefun wlozylas w te paczkę naprawdę wiele serca i czasu, bardzo się cieszę, że mimo problemów z przewoźnikiem wszystko skończyło się dobrze. Jestem naprawdę zachwycona :) dziękuję!

#wykopaka #pokapake #inpost
MioMiaMiu - Mirki mam nadzieję, że jeszcze nie śpicie. Pamiętacie post https://wykop....

źródło: IMG_9454

Pobierz
  • 10