Wpis z mikrobloga

Co sprawia wam w życiu przyjemność?


@Mwv6: spanko.

Nie wiem czy to przez tę porę roku, ale nie mam motywacji do robienia niczego innego niż pracy, bo za coś trzeba żyć.
  • Odpowiedz
@Mwv6 Jazda samochodem. Szukanie złomu po lesie. Biwakowanie. Gry. Narkotyki. Alkohol. Zwiedzanie. #!$%@?, praca nawet xD

Muzyka, sztuka, historia, muzea... No #!$%@?ć końca nie widać.
  • Odpowiedz
@Mwv6: uśmiech żony i córki, satysfakcja jak w pracy uda się rozwiązać jakiś skompikowany problem, spcery z jakimś audiobookiem, czasem pogranie w jakąś gierkę przy drinku, jak coś mi sie uda w domu samemu wyremontować (mam dwie lewe ręce do takich rzeczy).
Zaraz mam 40 lat, więc ja się w ogole cieszę jak wstaję rano i mnie nic nie boli XD
  • Odpowiedz
@Mwv6
- jak w pracy uda się dotrzymać terminów i znajduję kompromisy i rozwiązania (menadżer średniego szczebla tak zwany)
-Jak spotykam się z bliskimi, dziewczyną, rodziną, dziećmi rodzeństwa, żeby zjeść razem, pogadac oglupotach
-jak dziewczyna jest wesoła i się śmieje i uniej wszystko dobrze, jak się razem kąpiemy, przytulamy i gotujemy
-jak uda mi się trafić dobrą spółkę na #gielda
  • Odpowiedz
@Mwv6: Obracanie się na koparkach, a następnie dostawanie sytych przelewów za to, jeżdżenie pewnymi samochodami dającymi radość z jazdy, granie na kompie na monitorze jak i w VR z symulatorem Fanateca, chłonięcie historycznej wiedzy. Dziewczyny do szczęścia absolutnie nie są potrzebne, a właściwie nawet utrudniają czerpanie szczęścia z życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz