Wpis z mikrobloga

@Arthasss: pamietam jak niechciałem bać kredo na mieszkanie na wilanowie za 300k zł. 6 lat temu z cena jeszcze z przed 2 lat przed wzięciem kredo (cesja). Cena mieszkania urosła już ponad 2 razy i leci sky high. Nic tutaj nie ma z mojego intelektu, po prostu przyfarciłem.
mimo ze im sie to nie sprzedaje to juz ciagle podnosza cene- zaczynali od 1,69m


@borjaki: No to będą sprzedawać kolejne 10 lat. Ale to typowe: niektórzy ludzie po prostu czekają na frajera. Jeść nie woła, cena w okolicy rośnie, to podnosimy i sprzedamy dobrze, albo wcale.

Tylko że tak to można robić z klitką 30m^2, a nie "apartamentem" na Jelonkach xD w cenie 2 miliony PLN można odstawić 250m^2 chaty
@Yuri_Yslin najwidoczniej jesteś za głupi żeby zrozumieć, że zaoszczędził pewnie koło pół miliona złotych (gdyby siedział na wynajmie i kupił teraz). To jest mieć a nie mieć tej kasy. Pozdrawiam.
@Dzosz89: Oczywiście bez chamstwa się nie dało, no nie? ech, wykopki.

Nie, nie jestem "za głupi", tylko mając naprawdę dobrą pracę zarobiłby w tym czasie na dwa, trzy takie mieszkania. Tymczasem z jakiegoś powodu pełną uwagę skupia się na cenie zakupu pojedynczej nieruchomości.

Może przeanalizujemy straty, które ponosi osoba, która źle wybrała zawód, hm?
Główną twoją zasługą było urodzenie się w odpowiednim czasie, gdybym był 5-8 lat młodszy to też bym kupił w historycznym niżu, a tak to #!$%@? mi w dupę i płacę 800k.


@PfefferWerfer: jeśli faktycznie pracowałeś tyle czasu na mieszkanie to z 200-300k dałeś radę odłożyć. Co za problem wziąć kredyt w bk2% skoro na 500k wyjdzie ci rata tańsza niż wynajem?

Wykop to alternatywny świat w którym ludzie którzy boją się
jeśli faktycznie pracowałeś tyle czasu na mieszkanie to z 200-300k dałeś radę odłożyć. Co za problem wziąć kredyt w bk2% skoro na 500k wyjdzie ci rata tańsza niż wynajem?


@TurboDynamo: Mam kawalerkę 24 m^2 na zadupiu powiatowym, a na duże nie miałem wcześniej zdolności kredytowej bo pracowałem za granicą. Dopiero w tym roku dorobiłem się zdolności i wziąłem komercyjny kredyt na docelowe mieszkanie w wojewódzkim, ale bekowicze zrujnowali rynek więc enjoy
Główną twoją zasługą było urodzenie się w odpowiednim czasie, gdybym był 5-8 lat młodszy to też bym kupił w historycznym niżu


@PfefferWerfer: co ty #!$%@? #!$%@? :D
jestem 10 lat od niego starszy i kupiłem w 350k mieście mieszkanie 3925 pln/m2
107 metrów w cenie garaż podziemny więc wychodzi taniej
na chj to #!$%@? o urodzeniu

@Arthasss gratulacje decyzji :)
co ty #!$%@? #!$%@? :D

jestem 10 lat od niego starszy i kupiłem w 350k mieście mieszkanie 3925 pln/m2

107 metrów w cenie garaż podziemny więc wychodzi taniej

na chj to #!$%@? o urodzeniu


@mitchumi: No to teraz daj taką radę komuś kto jest od niego 10 lat młodszy i świeżo po studiach nie ma na wkład do beki. Rynek jest tragiczny, i mówię to jako ktoś kto już z bólami
@Arthasss Ja kupiłem bliźniaka pod Poznaniem z działką 500 m (co jest całkiem sporo jak na bliźniaka) w 2015 za 350 tys., stan deweloperski, po czym dołożyłem 80 tys. na wykończenie. Nawet nie chcę wiedzieć ile bym musiał zapłacić dziś, masakra.