Wpis z mikrobloga

#bekazpisu PIS: trzeba usunąć Hołownie, bo to on ponosi winę za to co zrobił Braun.
Koalicja: Bzdura, trudno, żeby Hołownia chodził za Braunem po sejmie i go pilnował całą dobę.

Też koalicja: trzeba usunąć Bosaka, bo to on ponosi winę za to co zrobił Braun. Przecież Bosak powinien chodzić za Braunem po sejmie i go pilnowac( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie lubię takiej jevanej hipokryzji. #polityka
  • 53
  • Odpowiedz
z logiki była jedynka


@rkadjar: u hołowni i u ciebie na pewno. nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność przywódcy ugrupowania za czyny jego członków. ale to nie twój poziom logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie lubię takiej jevanej hipokryzji.


@obserwator_swiata: Czytac ze zrozumieniem tez nie lubisz? Ile wam mozna tluc do lbow?

Bosak nie jest hejtowany za to co zrobil daun. Bosak jest grilowany za to co zrobil bosak. A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna". Tylko tyle. Sam na siebie ukrecil bat.
  • Odpowiedz
@obserwator_swiata: Po ataku brauna bosak nie potrafił jednoznacznie potępić tego aktu, jego sympatie są ważniejsze niż zachowanie demokratycznej dyskusji. Takie zachowanie zachęca do kolejnych fizycznych prób wymuszenia własnych przekonań.

Krzysiek nie dorósł do roli wicemarszałka i nie może zachować tego stanowiska. Dla wszystkich to jasne ale nie dla konfiarzy którzy własnie krzyczą o "demokracji" gdy braun i bosak nie chcą demokracji.
  • Odpowiedz
@gorzki99: wam? komu wam? Ja występuje w liczbie pojedynczej jako obserwator sceny politycznej( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesli przez "wam" miałeś na myśli wyborców konfederacji to jesteś w dużym błędzie, bo się do nich nie zaliczam. Wręcz przeciwnie - nie lubię konfederacji niemal równie mocno jak pisu. Może dla Ciebie to jakaś abstrakcja, ale ja nie mam problemu z pochwaleniem kogoś kto na pochwałę zasłużył nawet jeśli go
  • Odpowiedz
@obserwator_swiata: Przez wam mialem na mysli to ze takich wpisow ze bosak dostaje po dupie przez dauna widzialem tu juz kilkanacie jak nie kilkadziesiat. Wiec jaknajbardziej liczba mnoga.

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, koalicja stosuje zwykły szantaż polityczny wobec konfederacji, czyli: albo wywalicie Brauna z klubu, albo my wywalimy Bosaka z prezydium.


Nie podoba Ci sie to i masz do tego prawo. Ale czy rozumiesz jak do tego
  • Odpowiedz
@dqdq1: maksymalna możliwa kara od od marszałka i zawiadomienie do prokuratury jednak działa bardziej odstraszająco dla innych, którzy chcieliby pójść w ślady brauna niż jakieś słowne potępienie, czy nie? Przynajmniej dla mnie. Potępi go Bosak, posiedzi 4 lata jako poseł niezrzeszony i za 4 lata znów z ramienia konfederacji dostanie się do sejmu i będzie w nim jako poseł konfederacji. Po co kruszyć kopię? I to mi tutaj zarzucają brak logiki.
  • Odpowiedz
@obserwator_swiata: raczej konfederacja się do tego czasu rozpadnie a o 7% wyborców będą się być 2-3 partie które w rezultacie nie dostaną się do sejmu.

Bosak nie nadaje się do prezydium sejmu bo nie potrafi wznieść się ponad swoje prywatne sympatie. To nie licuje z tym urzędem.
  • Odpowiedz
Bosak nie jest hejtowany za to co zrobil daun. Bosak jest grilowany za to co zrobil bosak. A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna". Tylko tyle. Sam na siebie ukrecil bat.


@gorzki99: o masakra, robienie #!$%@? z logiki lvl expert. Nie uważasz że głosowanie jest po to żeby wybrać opcja za którą jest większość a nie jedynej słusznej? Kara dla
  • Odpowiedz
Kara dla kogoś ze głosował inaczej niż byśmy chcieli? Taka jest Twoja wizja demokracji?


@japycz: Jakbys jeszcze potrafil czytac ze zrozumieniem i nie wyrywac z kontekstu... Moze kiedys sie nauczysz.
Popros kogos o wytlumaczenie tego: (bo jak widac Cie przerasta)

Opcja wstrzymania sie od glosu jest czasem przydatna. Glosuja jakas ustawe, Ty ja przeczytales, zrozumiales ale ona nie jest z Twoich kompetencji. Nie do konca wiesz jakie beda jej skutki. To
  • Odpowiedz
Popros kogos o wytlumaczenie tego:


@gorzki99: proszę cały czas, ale nikt nie jest taki mądry jak Ty i nie potrafi :(

Nie wiesz czy to co odwalil zasluguje na kare? SERIO? Skoro nie wiesz takich podstawowych rzeczy to nie nadajesz sie do prezydium.


@gorzki99: nie wiem. A wiesz dlaczego? Bo nie było rozmowy z nim a decyzja została podjęta pod wpływem emocji. Takie decyzje na pewnym poziomie nie powinny nigdy
  • Odpowiedz
@byferdo: No widzisz, widocznie tak mam po rodzicach, gorzki niczego nie wyjaśnił, nawet nie odniósł się do tego co napisałem, w szczególności do szantażu. Jak takie "wyjaśnianie" ci odpowiada, to sam do umysłowych orłów nie należysz.
  • Odpowiedz
@gorzki99: ale wy się musicie zdecydować, bo masz za stare info. Posłowie koalicji w telewizji mówią, że Bosak traci wicemarszałka, bo traci go konfederacja, a nie za to co zrobił lub nie
  • Odpowiedz
@gorzki99: Co to za komunizm i zamordyzm. Facet wstrzymał się od głosu do czego ma prawo to za karę go ukaramy. To po co te głosowania, od razu zrobić zapadnie i jak ktoś zagłosuje nie po myśli partii i marszałka z tvnu to go zrzucić w wilczy dół.
Kto powiedział że wszyscy marszałkowie mają myśleć zgodnie z linią partii? Fajne nowe demokratyczne standardy.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Nie interesuje mnie ile wpisów widziałeś i na jaki temat - ja pisze za siebie nie za innych i reprezentuje wyłącznie siebie, a nie "innych" więc nie - liczba mnoga nie jest na miejscu. Nie szufladkuj. Trochę manipulujesz. Podajesz przykład z Witek. Bardzo dobrze. Jak najbardziej bilem brawo jak koalicja zablokowała kandydaturę Witek, bo po tym co odwalala jako marszałek - nie zasłużyła na bycie wicemarszalkiem. Różnica jest taka, że
  • Odpowiedz
@gorzki99: Przede wszystkim to Bosak nie jest wicemarszałkiem jako wyraz docenienia walorów intelektualnych jego własnej osoby, tylko jako przedstawiciel klubu parlamentarnego. Dosłownie swoją osobą odpowiada za cały klub, każdy odwał jaki się dopuszczą jego członkowie.

Konfederacja ma w swoich szeregach totalnego #!$%@?, którego nie chce usunąć? No to Klub Konfederacji ponosi tego konsekwencje.
  • Odpowiedz
Bosak nie jest hejtowany za to co zrobil daun. Bosak jest grilowany za to co zrobil bosak. A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna". Tylko tyle. Sam na siebie ukrecil bat.


@gorzki99: czyli chcą go wyrzucił bo niewygodnie głosuje? Demokracja pełną gębą jakby nie patrzeć.
  • Odpowiedz