Wpis z mikrobloga

Przyznanie się do błędu i przeprosiny w stronę części wykopków. Myliłem się w jednej rzeczy jeśli chodzi o relacje damsko-męskie.
Jak wiecie - lub nie - stoję na stanowisku, że kobieta patrzy przychylnym okiem na prestiżowy zawód i wyższe wykształcenie, choćby na Tinderze. Byłem jednak świadkiem czegoś co podważyło to stanowisko.

Kilka dni temu mieliśmy ze znajomymi takie spotkanie przedświąteczne, wiadomo o co chodzi - trochę alkoholu, przekąsek, składania życzeń. Na spotkaniu była koleżanka której partnerem był jakiś gostek który pracował w labie i robił doktorat z fizyki czy tam z czegoś pokrewnego - nie wiem. W każdym razie okazało się, że koleżanka i on już nie są razem, bo cytuję "znalazła mężczyznę który bardziej spełnia jej wymagania".

Teraz zgadnijcie na kogo wymieniła swojego partnera z którym była wiele lat i który nieźle zarabiał? (sama się tych chwaliła przy wypadach na miasto). Otóż wymieniła dobrze zarabiającego partnera który jest w trakcie robienia doktoratu na barmana. Sam w to nie wierzyłem, ale po pokazaniu jego zdjęcia na Insta jednak wątpliwości uleciały. Wysportowany gostek, full gym, grubo ponad 190 cm, uroda w stylu latino.

A teraz zgadnijcie kim był jej dotychczasowy partner? Typowy, przeciętny, niski gość, nie miał kompletnie podjazdu z wyglądem do tego barmana.
Okazuje się, że wykopki w tym jednym aspekcie miały rację - jeśli podobasz się kobiecie to możesz nawet robić na śmieciarce, a i tak będzie tobą zainteresowana.

Także jeszcze raz sorki wykopki, mea culpa. Jeśli macie jakieś pytania - pytać śmiało.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 35
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2: Oczywiście że drugi typ się wydaje bardziej interesujący, kogo #!$%@? interesuje doktorat z fizyki. Jeśli chodzi o prestiż to chyba tylko w środowisku naukowym by mógł zrobić wrażenie.
Drugi gość po czasie otworzy własny klub i będzie entereprenour i trzepał kasiorę a taki doktor to #!$%@? wie co robi. Myślisz że koleżaneczki w ogóle zrozumieją czym się zajmuje? "A pieniądze z tego są?" XD
  • Odpowiedz
Ale to od dawna wiadomo. Kobieta może być nawet po doktoracie z psychologii, a pewny siebie uwodziciel który pracuje na produkcji może jej zrobić wodę z mózgu. Byleby był męski, dobrze wyglądający i wiedział jak ją wychędożyć
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2: Jedna laska z towarzystwa to kiepska baza do wyciągania wniosków. To takie wykopowe "bo widziałem jednego gościa z laską... znaczy to czy tamto nie działa albo działa". Świat i ludzie są bardziej skomplikowani.
  • Odpowiedz
@onepnch: Ale głupie #!$%@?. Ludzie mający phd z fizyki mają otwartą drogę do mnóstwa zawodów w biznesie, gdzie biorą takich z pocałowaniem ręki, bo mają niesamowity umysł. Do takiego data science w którym zarabia się świetnie chętniej biorą zielonego w temacie ale z phd z fizyki/matmy itp., bo nauka narzędzi (python/r + biblioteki) to małe piwo przy tym, co muszą umieć aby mieć phd z takich dziedzin.
I druga kwestia to
  • Odpowiedz