Wpis z mikrobloga

dobra #mirkokoksy poprosze o polecenie jakis treningow na silowni do pracy siedzacej. Nie mowie tutaj o lamerskich yoga style cwiczeniach ktore tylko na chwile zabijaja bol. Mowie tutaj o konkretnym body buildingu pod siedzenie przed kompem. Niektorzy mowia ze martwy ciag zalatwi wszystko. #!$%@?. Potrzebuje tutaj innych cwiczen niz klasyczne statyczne w osi X i Y. Chce caly rocket science pod prace siedzaca, najlepiej z filmikami na youtube. Polecicie cos?

#silownia
  • 11
@justkilling: @In_thrust_we_trust chodzi mi o to zeby zbudowac tak silne miesnie zeby moc bez bolu plecow wytrzymac 8h przed kompem. Jakies planki z dupy nie pomagaja. Cwiczenia silowe takie jak martwe ciagi pomagaja ale na chwile a chce miec najlepszy z mozliwych zestaw cwiczen, nie chce robic jakies burpees jak mi nie sa potrzebne.

@Saprofit nie musze znac detali ale chce poprostu wiedziec jaki zestaw cwiczen mam robic. Chce zobaczyc jakiegos
@Fury_Warrior: Gościu, ale to się tak nie da xD Zacznij trenować regularnie 2-3 razy w tygodniu. Ogarnij jakieś proste FBW z internetów i ćwicz. Takich planów jest na pęczki. W Twoim wypadku to wszystko jedno jakim planem pojedziesz i nie ma czegoś takiego jak "najlepszy plan treningowy" bo każdy z nas jest inny. Skup się na technice i konsekwentnie trenuj, poznaj podstawy. Jak nie stracisz motywacji po 2-3 miesiącach to ogarnij
@hos85: jestem byczku zdeterminowany ale ostatnio mi kumpel w pracy powiedzial ze sama silka nie wystarczy przy pracy siedzacej. Ze trzeba cwiczyc przekatne miesnie glebokie i ze trening w osi x i Y #!$%@? daje. Lepsze efekty da chodzenie w wodzie niz wyciskanie 100kg w martwym.
@Fury_Warrior:

chodzi mi o to zeby zbudowac tak silne miesnie zeby moc bez bolu plecow wytrzymac 8h przed kompem.


Przecież to nie tylko zależy od mięśni xD
Przede wszystkim od prawidłowej postawy, ergononicznego fotela i biurkw oraz częstej zmiany ustawienia nóg

Jakies planki z dupy nie pomagaja.


A czdmu plank ma pomóc skoro to ćwiczenie na brzuch? Ty jesteś poważny w ogóle?