Wpis z mikrobloga

Mam i ja! Moim Mikołajem w tym roku jest @Niqht a zadanie miał naprawdę ciężkie, bo wyobrażacie sobie robić paczkę dla kogoś, kto wykluczył alkohol i praktycznie wszystkie słodycze? Ciężka sprawa.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otrzymałem:
- Zestaw mistrza pokemon: duży kubek, którego zdecydowanie potrzebowałem, idealnie nada się do zrobienia solidnej porcji herbaty (zwłaszcza teraz, kiedy jestem chory) oraz figurkę bulbasaura, która jest fantastyczna!
- Mapę zdrapkę, która wyląduje w specjalnym miejscu i będzie mi przypominać o tym, jak wiele miejsc chciałbym jeszcze odwiedzić. Ewentualnie za parę lat uświadomi mi (mam nadzieję), jak niewiele zostało. ʕʔ
- Lego pojazd McLarena. To jest moje pierwsze lego w życiu, a przez ostatnie lata chodziła mi taka myśl po głowie, żeby może zobaczyć, spróbować czy przyniesie to frajdę w podeszłym wieku. Istnieje szansa, że mój Mikołaj właśnie zrujnował przyszłe finanse mojej rodziny i teraz cały kapitał będziemy ładować w klocki.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze raz dziękuję Ci drogi Mikołaju i życzę Ci wspaniałych świąt!

#wykopaka #pokapake
ElLama - Mam i ja! Moim Mikołajem w tym roku jest @Niqht a zadanie miał naprawdę cięż...

źródło: zdjecie

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz