Wpis z mikrobloga

#odyn Pisałem kiedyś że #korsir to zwykły kretyn. Kupił od Turasa złoma po powodzi, którego rozbebeszył i nigdy do kupy już nie złoży. Ten samochód juz nigdy nie będzie jeździł, zobaczycie.
Dach panoramiczny zasilikonowany, a ten idiota myśli że jak wywali silikon to dach ruszy i będzie wspanialne pracował. Sorry, ten gość kończył studia? Gdzie? W Wieruszowskiej stodole?
W busie nie ma nawet skrawka instalacji a co robi nasz superhero? Kondycjonuje baterie, kupuje zworki, wymyśla teorię i wdraża. To niej więcej taki sens jak rozpoczęcie budowania domu od zakupu klamek do drzwi wewnętrznych.
Co może go uratować? Tylko odcięcie go od dostępu do tego garażu żenady.
I on jeszcze o tym wszystkim nakręca film i wstawia do neta.
Gdzie jest granica jego głupoty? Daleko jeszcze?
  • 8
  • Odpowiedz
@Mooher: Dopóki Korsir znany był jako ten wystraszony blond pulpecik pojawiający się czasami u Odyna, to ludzie mieli go za ogarniętego. Teraz sam się weryfikuje pokazując swoją głupotę.
  • Odpowiedz
@Mooher kolejny wpis na wykopie, nie znam w ogóle tematu, nie wiem o co chodzi, ale przez wasz ból dupy aż sprawdzę gościa i nabije mu wyświetlania. Zakładam, że nie jestem pierwszą osobą która tak pomyślała. Nic nie #!$%@? mnie bardziej na wykopie niż ból dupy o jakis patocontent czy o filmiki komody, a potem ci co najgłośniej krzyczeli siadają przed monitorem z #!$%@? w ręku i oglądają klatka po klatce nowy
  • Odpowiedz
@Mooher: Korsir jest fanem Wazzupa i dobrze wie, że na druciarstwie można zarobić. Nie zdziwiłbym się gdyby kupował to auto z nastawieniem "albo trafiła mi się okazja, albo będzie co wrzucać na Youtube".
  • Odpowiedz