Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ta logika XD Duże media są liberalne, dlatego biednym prawaczkom (przepraszam, pisowcom bo po Konfie TVP też jedzie, więc przekaz tej stacji nie jest prawicowy, tylko stricte partyjny) trzeba finansować media. Teraz ten wstrętny leming z miasteczka Wilanów, oprócz subskrybcji TVN24, Gazety Wyborczej, darowizny na oko.press i kupowania książek z wydawnictwa KryPolu ma jeszcze płacić w podatkach na pisowską telewizję, bo największym patriotom z podkarpacko - małopolskich wioch szkoda kilka dyszek miesięcznie na wsparcie wSieci, Gazety Polskiej czy TvRepublika, lepiej #!$%@?ć na harnolda. Właściwie wypi3rdolenie tych matołów z TVP to jest mój główny postulat, od którego zależy czy pójdę na nadchodzące wybory i nie interesuje mnie jak to zrobią, czy legalnie, czy każą policji szturmować Woronicza - stara januszerka jak chce oglądać pisowską tv to niech sobie zapłaci, jak ich nie stać albo im szkoda, to niech się gapią w ścianę. Tyle. Żadnej litości.

#tvpis #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #patologiazewsi #polityka
stanleymorison - #!$%@? mnie ta logika XD Duże media są liberalne, dlatego biednym pr...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-17 o 12.49.14

Pobierz
  • 10
@stanleymorison: mam dokładnie tak samo jak ty. #!$%@? mnie obchodzi jak to zrobią.
Wyplusujmy powołanie propagandzistow TVP do wojska i wysłanie na granicę białoruska. Włącznie z pisowskimi prezesem.
Jak nie będą chcieli służyć ojczyźnie to do pierdla. Ale po takich patriotach to spodziewam się, że sami to zrobią.

Tusk jeżeli to czytasz, to zlikwiduj to gówno w nadchodzacym tygodniu. Jeżeli nie skorzystasz z mojej rady, to chociaż wyślij anty terrorystów do