Wpis z mikrobloga

@GHJ567: Tak jak na otwarcia h Burneika Burger, tłumy przez 2 dni a później lokale upadają bo nikt tam nie przychodzi XD Niestety gastro to specyficzna branża i znana morda tutaj nie pomoże jeśli się nie zaistnieje czymś naprawdę dobrym
  • Odpowiedz
  • 1
@ZiobroZaskoczenia też tak uważam, daje im kilka tygodni takich tłumów gdzie każdy pójdzie bo będzie ciekawy po prostu, a potem pustki, mamy trochę tych kebabów w Częstochowie jedne gorsze drugie lepsze gdzie jednak zawsze widać te kolejki przed wejściem i jeśli faktycznie nie będą mieli jakiegoś super pysznego mięcha to krótka będzie ich kariera w tym mieście
  • Odpowiedz
  • 3
@ZiobroZaskoczenia w samej Częstochowie to Azhir (nie mylić z Zahirem) aczkolwiek ostatnio poszalał z cenami i jest dość drogo ale dużo mięsa i Tommy Kebab, ale i tak uważam, że trzeba samemu popróbować bo każdy ma jednak inne gusta kulinarne :) w tych dwóch które wymieniłam po prostu uważam, że mięso jest dobrze doprawione
  • Odpowiedz
Mozes zmi polecić jakiegoś kebsa? Często jeżdżę na Jure w okolice Częstochowy a na całej Jurze raczej kebsa dobrego nigdzie nie spotkałem


@ZiobroZaskoczenia: W Częstochowie nie ma dobrego kebaba. Są albo średnie, albo słabe.
Cleopatra jest ok - ul. Czecha 19A, Zahir jest ok ale ten z ul. Dekabrystów, a nie z Al. N.M.P.
  • Odpowiedz
@Yssuna: azhir taki sam poziom obecbie dla mnie jak bolywoody czy zahiry, czyli mnóstwo spalonego słonego mięsa, mdłe sosy na majonezie i surówka colesław (,)
  • Odpowiedz