Wpis z mikrobloga

#komputery #laptopy Mirki, chcę podłączyć dwa monitory do mojego obecnego lapka, jednak ma on tylko jeden port HDMI, 2 x USB A i co najważniejsze port USB C ale bez displayportu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakieś pomysły?

1. Czy przejściówka męskie USB A na męskie USB C jak zda egzamin żeby podłączyć do stacji dokującej z USB C (go po prostu już mam i nigdy nie używałem)? Obecnie to z oczywistych powodów nie działa i nie jestem w stanie podłączyć do tej stacji ekranu.
2. Jeśli nie to ktoś poleci jakiś adapter USB A na HDMI? Na allegro znalazłem taki ale piszą w opiniach że wolno działa (graczem nie jestem, ale mimo wszystko fajnie jakby działało chociaż poprawnie.
  • 4
@Wegrzynski: co do adapterów uważaj na rozdzielczości, zazwyczaj max to FHD. Dell D6000 to protip nad protipy z 4k i obsługą przez zwykłe USB-A 3.0. Ale technologia displaylink też zawsze idealna nie jest, na słabych kompach przy większych rozdzielczościach będą lagi.
Czy przejściówka męskie USB A na męskie USB C jak zda egzamin żeby podłączyć do stacji dokującej z USB C (go po prostu już mam i nigdy nie używałem)?


@Wegrzynski: Oczywiście że nie.


@L3gion: No i super, tak podejrzewałem, czyli jak rozumiem zostaje mi tylko opcja druga, tak?