Wpis z mikrobloga

  • 0
@Serniczek_Szatana na zawsze zapamiętam jak kilkuletni wtedy synek właścicieli kawiarenki internetowej łupał w SoFa, a matka sama mu przechodziła co trudniejsze fragmenty jak nie ogarniał XD
Z kumplami w tym czasie ściągaliśmy jakieś bzdury na dyskietki i przesłuchiwaliśmy dopiero w domu, bo tak wychodziło najtaniej.
  • Odpowiedz
@Serniczek_Szatana: Jak się broni po latach? Grałem te ~20 lat temu, ale to nigdy nie była gierka, do której bym wrócił po latach - ze strzelanek z tamtych lat to tylko Max Payne i Return to Castle Wolfenstein odpalam raz na parę lat
  • Odpowiedz
@Prison_Mike: Mi nie wyświetlało tekstur i musiałem bawić się z nieoficjalnym patchem ale udało się ostatecznie.
@TypowyNalesnik Panie, milem wtedy 6 lat i dopiero zaczynałem przygodę z grami :)
@PeeJay @orgin246 Po spędzeniu kilku godzin z tytułem, mogę powiedzieć, że jeśli nie macie do tej gry dużego sentymentu, to chyba nie warto.
Ot, generyczny shooter z tamtych czasów, nic wyjątkowego. W dodatku sterowanie analogami w tytułach typowo “myszkowych” jest upierdliwe.
Ja
  • Odpowiedz