Wpis z mikrobloga

  • 0
to ja już korzystam :) Narazie zapłaciłem ok 4 zł za dwa lub cztery tygodnie (bo raz mi mignęło dwa tygodnie później, że miesiąc. Zobaczymy, ja subskrybcje mam podłaczone pod karte na której mam max 100 zł zwykle mniej). Przede wszystkim działa mi to płynniej na tablecie Amazona niż Cafeyn z którego korzystał przez stronę www. Kilku pism nie znalazłem, ale jest na pewno Marianne, L'Express, Liberation, Newsweek i to w wersji
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: miesiąc.

Z e–maila:

App Name: Readly Magazines
Subscription Name: Readly monthly subscription - Unlimited magazines
Standard Price: $11.99 monthly
Sold By: Amazon.com Services LLC
Start Date: December 17, 2023
1st Billing Date: December 17, 2023
Special Promotional Pricing: $0.99 / monthly from December 17, 2023 - January 16, 2024
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: dochodzą też karty z AliExpress. Po dłuższym (ale tak kilkuletnim), nie korzystaniu z tego, proponują karty – może i nieduże 32 GB, ale nie planowałem kupowania żadnej a odnalezienie starych, za 2 zł... Z przeysłką Idzie to 3 tygodnie, niestety kurier (ja nie lubię), ale doszła. Amazon oczywiście jak dziecko za rękę od raz zaproponował wyraźnym komunikatem na cały ekran przerzucenie na kartę dotychczas zgromadzonych treści na tablecie. Kilka klików
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: niesety kurier, bo albo jesteś w domu, albo no jednak problematyczne kontaktownie się. Kontakt z tymi ludźmi też wygląda bardziej jak relacja podwładnego z przełożony w armii jakiegoś postkomunistyczneo biednego kraju, niż odbiór przesyłki od kuriera DPD czy DHLu.
  • Odpowiedz