Wpis z mikrobloga

Po zwiastunach spodziewałem się kolejnej tragedii zamiast zapowiadanej komedii, tylko w strojach z epoki...

Jak na razie po 4 odcinkach serial top. Przede wszystkim podoba się przełożenie na XVII wiek problemów, które są tymi dzisiejszymi i ten wzięty z The Office, a tutaj bardzo dobrze wprowadzony (jak to określono na filmawce) kontrolowany cringe. Jeśli chodzi o żarty to moim zdaniem stoją kilka poziomów wyżej od tego jakim syfem raczono nas w polskich produkcjach.
Dodatkowo zastanawiałem się jak podejdą do kwestii szlachty, liberum veto i kościoła - i nie mogłem sobie wyobrazić lepszych rozwiązań przy przedstawieniu tych rzeczy.

Pierwszy polski serial, który obejrzałem dlatego, że ma jakiś charakter i zwyczajnie mnie zainteresował. No i pierwszy, w którym mam to pragnienie obejrzenia kolejnego odcinka, bo zwyczajnie mnie interesuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

#1670 #netflix #seriale
Angmac - Po zwiastunach spodziewałem się kolejnej tragedii zamiast zapowiadanej komed...

źródło: temp_file4394692770309688085

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
No sorry ale ten odcinek z hehe #!$%@? to już był akurat cringe opór a nie kontrolowany. Ale generalnie poza tym faktycznie niezły
  • Odpowiedz
@heron Ranczo to bardziej serial obyczajowy o zacięciu humorystycznym. Do tego od 4 sezonu jest mocno nierówny, są kiepskie odcinki czy nawet całe sezony, a są genialne, które trzymają poziom pierwszych 4 sezonów.
  • Odpowiedz