Wpis z mikrobloga

#zarobki

Jako, że ofc spierniczylem poprzednią, ankietę jak można było się spodziewać po nicku to wstaiwam jeszcze raz. Prosze o serio ankietę, a nie zaraz ludzie będą zaznaczali max opcję bo na wykopie sami neet milionerzy :D

ale bez ściem :) Jeśli ktoś na b2b to przelicza 1 etat, odejmuje urlopy itd.
Generalnie bez nadgodzin, standardowy wymiar godzin etatowy taki, na czysto. No tak czysto realnie, a nie że ktoś napierdziela 7 dni w tygodniu, nie ma zycia i sie cieszy, że +25k xD

Ile zarabiasz

  • minimalna lub jej okolic 15.0% (169)
  • 5-6k 18.2% (204)
  • 7-8 11.3% (127)
  • 9-10 11.4% (128)
  • 11-13 10.4% (117)
  • 14-16 6.9% (78)
  • 17-19 3.9% (44)
  • 20-22 3.9% (44)
  • 23-25 2.5% (28)
  • 25+... 16.4% (184)

Oddanych głosów: 1123

  • 27
  • Odpowiedz
ale bez ściem :)


@PrzegrywZGlupoty: Na wykopie 99% użytkowników zarabia powyżej 25 k. Wystarczy komunikatywna znajomość angielskiego i podstawy EXCELA z kursu na YouTube i korporacje w Warszawie czekają z otwartymi drzwiami.

  • Odpowiedz
@PapaSar: Ja wiem, tutaj sami milionerzy. Dlatego liczę, że chociaż anonimowo może ktoś kliknie realnie...
Nawet na necie ogłoszeń na Polskę nie ma na takie zarobki jak co drugi wykopek ma ;D

Ja tam jestem crudziarz 8lat expa... miałem 22k netto z urlopami na fv czyli z 17 do reki..., ale dla spokoju ducha, sraki co będzie lewica u władzy wymyślać itd. wrócilem na uop z zakamuflowanego stosunku pracy czyli b2b...
  • Odpowiedz
Jako, że ofc spierniczylem poprzednią, ankietę


@PrzegrywZGlupoty: Z ta tez nie do konca CI wyszlo :)
5-6
7-8
Co ma zanaczyc ktos zarabiajacy 6,5? :DD

Poa tym to nie zawsze jest takie proste. Ja mam 2 tryby pracy. Albo siedze na warsztacie pn-pt po 8h albo jade na 3 tyg delegacji (pn-sb po 10h + dieta).
Roznica w wyplacie jest 100%
  • Odpowiedz
@gorzki99: to co bliżej, masz tylko 10 opcji ankiety, nie bede rozpisywał nie wiaodmo ile też niestety. Jakiś pogląd da.
Ja bym zaznaczył 5-6.

Ale mozesz uśrednić w skali roku w sumie i ci wyjdzie mniej więcej.
  • Odpowiedz
Ja tam jestem crudziarz 8lat expa... miałem 22k netto z urlopami na fv czyli z 17 do reki.


@PrzegrywZGlupoty: gdzie was kvrwa wysiewają. To ja cię przebiłem po 2 latach pracy, po tym słynnym PRZEBRANŻOWIENIU.

Jeszcze piszesz o sobie per "crudziarz" jakbyś był jakimś paprochem. Co jest złego w pisaniu crudów?

Słabe skille miękkie? Techniczne? Czy się zasiedziałeś w jakimś januszexie produktowym?
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: to ciesz się że jesteś wygrywem :) wystarczy popatrzeć stawki dla takiego .net na ogłoszeniach by wiedzie,ć że to co wysłałem to jest normalna stawka seniora w tym kraju jak nie ma leadowania czy innych syfów na barkach, chyba że pracujesz bezpośrednio dla USA czy coś a siedzisz w pl :E
  • Odpowiedz
@PapaSar: no i z podstawowym angielskim i excelem bierzesz robotę na helpdesku/servicedesku/1 linia wsparcia/itp i nabijasz expa. Ofert pracy nie brakuje. Bez problemu idzie znaleźć coś w pełni zdalnego BEZ DOŚWIADCZENIA - szok, co nie? Wiem co mówię, bo sam tak zaczynałem. #!$%@?łem za minimalną, minęły 4 lata, przerobiłem 6 firm i obecnie jako admin apki ~14k dostaję na łapę na B2B.
  • Odpowiedz
@PapaSar: Jest tak bo ktos zapomnial o progach 50k+ 100k+ 150k+ . Zwykla dyskryminacja i wrzucanie wszystkich do jednego wora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz