Wpis z mikrobloga

Edit: Piszę to w ramach sprostowania bo do was dalej dotrzeć nie może że nie będę tracił czasu na typa który;
-Wrócił odmieniony i mądrzejszy, no więc nie wrócił
-Miał iść do pracy zaraz po lajwie krilana, nie poszedł, wrócił do starych
-Zrobił po tym jeszcze kilka lajwów licząc na łatwe pieniądze, co zrobił z pieniędzmi na start, nie wiadomo
-Udaje wraz ze starymi że idzie do pracy, nom, oczywiście, jak najbardziej xD
-Cały czas zamula i żebra o kasę

Zrozumcie w końcu że tutaj nie ma o kim ani o czym pisać, on jest niereformowalny i nawet jego głupkowate zachowanie stało się po prostu odpychające. Najlepsze co można zrobić w jego przypadku to zostawić go samego sobie. Dosłownie jedna odsiadka pokazała jego prawdziwe oblicze i wszyscy doskonale jesteście tego świadomi. On zawsze taki był i tylko uprawiał LARP żeby wyglądać o wiele korzystniej niż wygląda w rzeczywistości. Ja jedyne co chciałem zrobić to pokazać mu że nie może sobie grozić naokoło, chciałem żeby się ogarnął, zwłaszcza że gdyby coś zrobił temu szczeniakowi to i tak by poszedł siedzieć. Ale on sam widać wiedział lepiej. To nie ja rzuciłem się z łapami do policji, to on to zrobił. To nie ja naraziłem się prokuratorowi, to on to zrobił. To nie ja zaatakowałem podwieka jednocześnie to strimując, to ON TO ZROBIŁ. Ludzie nie będą ponosili odpowiedzialności za twoją własną głupote. Ty dalej nie rozumiesz że mógłbyś ten swój kanał pociągnąć w profesjonalny sposób jakbyś naprawdę zaczął ćwiczyć sztuki walki oraz inne, zrobił z niego coś co chciałoby się oglądać, zapracował na swój własny wizerunek i szacunek. Ty natomiast zrobiłeś z tego wszystkiego śmietnisko i naraziłeś ludzi dookoła ciebie na nieprzyjemności wiedząc lepiej od innych. Do ciebie nie może dotrzeć nic co kruszy twoją wizję samego siebie, ty non stop bijesz się w pierś by zaraz potem wrócić do poprzedniego zachowania.

O czym tu pisać? Ja na pewno nie będę tracił czasu na coś takiego dla paru sogów czy trollowania.

***
Teraz jak patrzyłem to mi się zmienił ban z ostatnich kilku dni na zakres ze sr*jącego raka na napływ, także te posty o tym że to ja piszę możecie sobie między bajki włożyć. xD Nie będę latał po kartę sim by postować o typie który bezczelnie żeruje na każdym na kim się tylko da bo się zapiera rękami i nogami przed pracą

#wszechstronnymistrz
  • 2
  • Odpowiedz
Wszechstronny nierób nie powinien wychodzić z psychiatryka, jest realnym zagrożeniem dla społeczeństwa i sąsiadów, nie wspomne co mówił w kierunku emilli z ciechocinka i jej dzieci ale zlamal wtedy kilka paragrafow kk
  • Odpowiedz