Wpis z mikrobloga

Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspólnie z Komputronik i Katalogmarzen.pl przychodzimy z odsieczą. Połączyliśmy siły i przygotowaliśmy #rozdajo, który sprosta wszystkim Twoim prezentowym zachciankom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wygrania nawet 1000 zł do wykorzystania na komputronik.pl, 300 zł do katalogmarzen.pl oraz kultowe bluzy justjoin.it.

Jak wziąć udział? To bardzo proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-> W komentarzu pod tym postem napisz odpowiedź na pytanie:
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”
-> Masz czas do 27 grudnia, do godziny 23:59!
-> Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi ze wszystkich social media Just JoinT, które biorą udział w konkursie i ogłosimy zwycięzców w komentarzu!

Kto wygra dla siebie najlepszy pakiet prezentowy? Przekonamy się wkrótce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursświęta2023

#justjoinit #rozdajo #konkurs #programowanie #technologia #programista15k #programista25k

[współłpraca barterowa z Komputronik.pl i KatalogMarzen.pl i Wykop.pl]
Pobierz JustJoinIT - Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
źródło: POST KONKURSOWY WERSJA 3
  • 175
@JustJoinIT: najlepszym prezentem, spośród nieistniejących urządzeń, byłaby dla mnie automatyczna krajalnica do suchej psiej karmy ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam starszego małego pieska, który musi jeść specjalistyczną karmę, która jest tylko w postaci dużych, twardych, suchych „chrupek”. W jednym worku są ich tysiące i codziennie ręcznie przez pół godziny na desce do krojenia zwykłym nożem kroję ręcznie te chrupki. Szukałem jakiejś optymalizacji typu kruszenie tych chrupek młotkiem
Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?


@JustJoinIT: Coś co pozwoliłoby zniwelować uczucie "Jebne kawusie i będzie git", odpowiadam od razu kawusia nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JustJoinIT:
Takim urządzeniem byłby dla mnie przenośny, noszony przy sobie automatyczny tłumacz - nazwałbym go Smart Translator.
Byłoby to małe urządzenie, które można nosić w uchu lub na szyi. Potrafiłoby tłumaczyć na żywo każdy język na dowolny inny język, który wybierzesz. Dzięki niemu można by rozmawiać z ludźmi z całego świata bez barier językowych.
Urządzenie byłoby również w stanie rozpoznawać i odtwarzać emocje i akcenty mówców. Idealnie Smart Translator byłby zasilany
  • 0
@JustJoinIT: Soczewki kontaktowe z rejestracją obrazu i dźwięku, zapisujące wszystko do chmury. Gdybyśmy nosili je od urodzenia moglibyśmy wracać do wszystkich chwil z naszego życia, które nasza pamięć już zamazała. Ja bym na pewno wrócił do nagrań ze spędzonych wspólnie dni z moją nieżyjącą babcią, kiedy byłem dzieckiem. Może też jakiś powrót do pierwszego pocałunku z pierwszą miłością, chociaż tutaj nagrałoby się pewnie tylko mlaskanie, bo oczy zamknięte ze stresu (
  • 0
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”

Ja bym poprosił rejestrator i odtwarzacz wspomnień. Jest to niewielkie urządzenie które umożliwia rejestrację interesujących nas wydarzeń, i możliwość ich późniejszego wielokrotnego odtwarzania w dowolnym momencie. Oczywiście odtwarzanie wraz ze wszystkim towarzyszącymi mu emocjami i bodźcami zmysłowymi. Najlepiej w komplecie z ładowarką i interfejsem umożliwiającym wymianę wybranych wspomnień z innymi użytkownikami.
Najlepsza bylaby konsola na wzor nintendo switch albo legion go, z odpinanymi kontrolerami, mozliwie jak najbardziej kompaktowa co zapewnilby otwierany ekran glowny (fold) jak maja telefony, na wzor 3ds.
Odpowiedź jest prosta i znana od dziesięcioleci, to teleporter! Natychmiastowe przemieszczenie się z punktu A do B ułatwiłoby życie dla mnie i całej ludzkości, no i ta "zeroemisyjność" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)