Wpis z mikrobloga

@kendo: czyli będziesz miał zarzuty? mandacik?

Dlaczego nie wrzucisz zdjęc potwierdzających twoją wersję? chociaż ocenzurowanych? narobiłeś zamieszania potem bez szacunku do osób kibicyjących skasowałeś to, bez wyjaśnien

ludzie się produkowali, pisali, komentowali, radzili, a Ty to wszystko skasowałeś! - żadnego szacunku do ludzi

pisząć dużo o tych zdjęciach sugerowałeś że wkrótce je wrzucisz (pisałeś, że musiałeś wyjechać itd) to tak jakby był powód dlaczego nie ma jeszcze zdjęć... zdjęcia nie są
Został skasowany, bo złodzieje też czytają wykop. Ze względu na moje bezpieczeństwo. Odkopując to działasz na moją szkodę. Nic nie sugerowałem. Mam przez najbliższy czas nie rozmawiać o sprawie. Koniec kropka.
@kendo: To dlaczego nie napisałeś tego wcześniej!!!!!!!!!!! nikogo nie poinformowałeś, a teraz, bo ja się pytam co się stało to ja jestem winny działania na Twoją szkodę?

Jakbyś napisał to w powodzie usunięcia wykopu to sprawy bym nie drążył, więc nie zrzucaj winy na mnie, ty źle to rozegrałeś i przeproś tych wszysktich ludzi, że bez zastanowienia wrzuciłęś na wykop a potem skasowałeś całą dyskusję (bo ona zniknęla wraz z wykopiem,