Wpis z mikrobloga

Chciałem obejrzeć jakieś stare i nowe seriale i trzeba się przeprosić z #torrent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakie obecnie są dobre wyszukiwarki dla treści wideo? Ja zatrzymałem się na torrenty org i thepiratebay, ale widzę że to teraz jakieś scam strony #seedbox #piratujo
  • 7
  • Odpowiedz
Prywatne trackery najlepiej jakieś tylko większość nie ma otwartej rekrutacji.
PTP, Blutopia, Aither, Anthelion, Reelflix jest nawet spoko jeśli o treści chodzi może łatwiej się dostać, onlyencodes ma otwarta rejestracje chyba ale dość nowy i tylko encody albo ogólne FileList, TorrentLeech.
Jeśli seriale bardziej niż filmy to MTV, Nebulance.
Jeśli publiczne to 1337x może albo rutracker
  • Odpowiedz
@kwantowykocyk: jeszcze mi się nie zdarzyło, by jakiegoś filmu/serialu nie było na 1337... więc nie wiem właściwie po co komu jakieś prywatne trackery. no chyba, że ktoś by chciał obejrzeć 5430 odcinek mody na sukces albo inne starocie to wtedy pewnie może nie być
  • Odpowiedz
  • 0
@kwantowykocyk: z tym 1337x to która dokładnie strona? Bo jest kilka wersji z różnymi prefiksami/sufiksami i na różnych domenach. Nie chciałbym pobrać na dzień dobry jakiegoś malware :)
  • Odpowiedz
@Sony_Toprano: Meh syf raczej w grach i programach plus sama strona jest przesycona. Ale spoko też kiedyś korzystałem tylko właśnie jednak nie raz czegoś brakowało albo brakowało w takiej jakości jakiej potrzebowałem. Dobre prywatne trackery to całkiem inna jakość (torrentowania, nie samych torrentow) plus jeśli czegoś nie ma to requesty.
Lubię na gazelle przykładowo że w jednym miejscu mam wszystkie wersje i jakości filmu jeśli nie korzystam z radarr akurat.
No
  • Odpowiedz
@kwantowykocyk: dlatego z 1337 pobiera się gry tylko od zaufanych uploaderów, a z programami najlepiej ograniczyć się do rutrackera. po co prywatne trackery niedzielnemu piratowi, jeśli nie szuka rzadkich treści?
  • Odpowiedz