Wpis z mikrobloga

byłem na mostku od kilku miesięcy, 125mg / week wychodziło mniej więcej, wcześniej też bez szaleństw, 250e4d to był max i to nie stale, chce zejść całkowicie z igły, mocno mogę być zablokowany? Dawki były śmieszne, ale nie wiem co przygotować do odbloku, badania oczywiście zrobię. Ostatni strzał był tydzień temu #mikrokoksy
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara oczywiście racja, źle sformułowałem pytanie, bardziej miałem na myśli że test e2 prolka itd przy takich dawkach pewnie nie są w kosmosie, chociaż pewnie nje bedzie to miało dużego przełożenia na odblok. przyznam szczerze na mostku badań nie robiłem bo dawki dziecięce.
  • Odpowiedz
@Nikoks: jak zamierzasz zejsć to już zacznij małe dawki HCG, bo być może z gonadami i rozmiarem będzie problem, bo procedura w przypadku samej przysadki zawsze podobna
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara z tym zejściem to właśnie lipa wyszła, myślałem że zrobię krótki mostek i będę mógł wejść z powrotem na obroty, ale ciągnę ten mostek już tyle miesięcy a ciągle czasu mało, czasem zapominam na czas się ukuć i takie to wszystko jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) że postanowiłem zejść całkowicie i tyle. Hcg mam jakiegoś undera to wrzucę może 500mg e3d na razie? Jest coś lepszego niż
  • Odpowiedz
@Nikoks:

1. Miesiąc przed ostatnim strzałem powinieneć już brać hcg, 3x w tygodniu 500 IU. Też zwróć uwagę jakie to HCG, z underów większość to FAKE albo ma zaniżoną dawkę o 50%
2. Robisz ostatni strzał i bierzesz nadal hcg 500 IU 3x w tygodniu przez kolejny miesiąc
3. Odstawiasz HCG, czekasz 1-2 dni i zaczynasz brać nolvadex 12.5 mg codziennie przez 6-8 tygodni

Koniec odbloku
  • Odpowiedz