Wpis z mikrobloga

@Arekt: Prawdę mówiąc wolałbym żeby zrobili nowe IP, bo o ile Spidermany były fajne to już tych superbohaterów mam dosyć.
  • Odpowiedz
@Arekt Nie wiem skąd to i czy legit, ale za dużo Marvela a za mało własnych IP. Jeżeli przyjdzie mi do 2029 czekać na nowego ratcheta to trochę smutno.
  • Odpowiedz
@malywodzu99: @Kakaladze ratchet na siebie niestety nie zarobil, nic dziwnego ze poszli w Marvela.
A info jest legit, bo duzo danych wycieklo przez atak hakerski, nawet gameplay z Wolverina czy info o Venom: Lethal Protector (tbh watpie by ta nazwa zostala)
  • Odpowiedz
@Marcines Tylko Ratchet wyszedł tylko na PS5 w momencie jak tych konsol brakowało. Więc nie wiem czy dane sprzedażowe jednej z pierwszych gier ekskluzywnych są rzetelne. Taki returnal też podobno niezbyt zszedł ale finalnie Sony było zadowolone.

Nie wiem jak Demon Souls w sumie.
  • Odpowiedz
@Arekt: Mimo, że jestem fanem Spider-Mana od Insomniac to za dużo tutaj jest tego Marvela. Brakuje więcej oryginalnych IP takich jak Ratchet & Clank. Szkoda też, że w 2024 nic nie wydadzą, fajnie byłoby dostać chociaż jakiś DLC do Spider-Man 2.
  • Odpowiedz