Wpis z mikrobloga

zawsze chcialem rozkrecic jakis interes. malymi kroczkami nawet, np jakis sklepik albo cos. handlowalbym jakas elektronika na allegro moze. nigdy nie mialem na to kasy, nawet 10k nigdy nie mialem oszczedzone. teraz okazalo sie ze jakos sobie oszczedzilem i mam te 200k do #!$%@? i interesu nadal nie mam zadnego ani nic mi do glowy nawet nie przychodzi.
to chyba geny? nie mam genu przedsiebiorcy chyba?

#przegryw #przegrywpo30tce #neet
  • 9
  • Odpowiedz
nigdy nie mialem na to kasy, nawet 10k nigdy nie mialem oszczedzone. teraz okazalo sie ze jakos sobie oszczedzilem i mam te 200k


@cyk_w_komkuter: ot tak nagle, ani się obejrzałem i 200k na koncie więcej :D

nie masz genu przedsiębiorcy.

Ja już w gimnazjum handlowałem jakimś gównem, jak tylko allegro się pojawiło w polsce. Jak nie perfumami, to skarpetkami adidasa, sprzedawałem plany treningowe też na allegro xD

Mimo, że hajsu w
  • Odpowiedz
ot tak nagle, ani się obejrzałem i 200k na koncie więcej :D


nie masz genu przedsiębiorcy.


@bojackHorsemanPatataj: o to wlasnie mi chodzi, fakt ze jakos szybko mi to 200k wpadlo ale z wlasnych oszczednosci bo dobrze zarabiam, natomiast w domu zawsze bylo krucho z kasa, i jakos nigdy nie mialem takich zdolnosci, zeby pieniedzmi obracac. teraz mam luzna kase ktora bym jakos chcial zagospodarowac i nic mi do glowy nie przychodzi
  • Odpowiedz
lepiej ten hajs wloz w jakis etf, bo bez doświadczenia to przepalisz w biznesie xD chyba, ze masz kogos kto ci pokaze jakie są podstawowe błędy typu za niska cena


@januszerka: ty jestes za niska cena, nie chodzi o to, znam calkiem niezle funkcjonowanie 1-2 branzy, pracowalem tu i owdzie na szczeblu gdzie robilem pieniadze innym, jednak sam sobie nie potrafie. to taka mozgowa blokada jakas
  • Odpowiedz
o widzę neet bogatorodzinny tzw.( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@TomgTp: Mogę Ci powiedzieć,że nie jest jedynym neetem a takim stanem konta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest jeden mirek i ja jeszcze, a ilu sie nie ujawniło
  • Odpowiedz