Wpis z mikrobloga

@XNiemcu: RT nie ma nic wspólnego z ekranem. Może pomyliło Ci się z HDRem, który faktycznie może nie działać z uwagi na potencjalną niską jasność ale w trybie SDR wszystko powinno hulać. Jeśli tylko przekątna Ci odpowiada to czemu nie?
  • Odpowiedz
@XNiemcu no telewizory dzisiaj mają HDR, VRR, obsługę HDMI 2.1, OLEDy co wpływa raczej na kolory i jakość przetwarzanego obrazu. Np możesz mieć obraz w 120Hz na PS5, ale już sam obraz max wyświetli 60Hz.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@XNiemcu: Te konsole to 4K mają w menu i na pudełku, w grach masz dupiate skalowanie albo 30fps (a najczęściej oba) więc full HD starczy. Jak ekran obsługuje HDR i inne pierdy to wszystko będzie działać
Bardziej się zastanów czy faktycznie chcesz grać na takim maleństwie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Syskiev Gram na laptopie z ekranem o takich samych proporcjach więc pewnie będzie git, ewentualnie kupię ten 17" model. Taki ekran bardzo mnie ratuje, nawet bym powiedział że wyłącznie z czymś takim konsola u mnie ma rację bytu ( ͡º ͜ʖ͡º) Martwiła mnie jedynie kwestia tego FHD, ale widzę że to również nie jest problem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zjadlbym_kebaba Myślisz że to będzie gorszy poziom niż standardowego laptopa? Na ten moment używałem Legiona y540 i jeśli poziom ma być podobny lub ten sam to dla mnie jest okej.
  • Odpowiedz