Wpis z mikrobloga

Eh, chłop pracuje od dnia do nocy. Wieczorem pójdzie do Lidla, co by chociaż mieć coś do jedzenia na jutro. Siatki pełne rzeczy, a mu jeszcze ekspedientki powiedzą, że musi sobie sam kasę obsłużyć, bo one już o takiej godzinie to na kasie nie pracują (,)

Jeszcze trochę i trzeba będzie drugi etat wyrabiać w sklepach spożywczych. Dobrze chociaż, że skoro sklep oszczędza na pracownikach to ceny są niższe, prawda? Prawda?

Chłop napisał kilka zdań do obsługi klienta i odpowiedzieli, że pani ekspedientka nie powinna kręcić nosem na wykonywanie swoich obowiązków w pracy. Dobrze, bo już się zastanawiałem czy następnym razem nie będę musiał im rozładować towaru albo chociaż podłogi umyć jak już i tak jestem w sklepie.

Fajnie gdybym u mnie w pracy mógł powiedzieć, że już 17 dochodzi, więc pani sobie ten problem z zamówieniem sama ogranie. Fakturki proszę poszukać, gdzieś w systemie powinna być. Później proszę tylko ticketa założyć żeby się zgadzało w dokumentacji.

#zalesie #bekazlidla #lidl #przemyslenia #zakupy
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@MegaSprawiedliwosc666: Może faktycznie trzeba udawać kontrolę, żeby być obsłużony przy kasie. Zwykły Kowalski niech sobie sam skanuje przykładowo 100 artykułów i się zastanawia co to za typ bułki jak ma 5 pomieszanych ()
  • Odpowiedz