Wpis z mikrobloga

#steamdeck witam miał ktoś ten sam problem przy instalacji systemu na nowy dysk nie mogę zainstalować bo mam czarny ekran i strzałkę nie mogę przejść do kolejnego etapu instalacji pendrive 2.0 już ponad 50raz próbuje instalować i nic ma może ktoś jakiś pomysł
?
Mykelin - #steamdeck  witam miał ktoś ten sam problem przy instalacji systemu na nowy...

źródło: IMG_20231219_201824

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Mykelin nie może zamontować jednej z partycji pendrajwa. Spróbuj zrobić diskpartem clean na penku, później utwórz jedną zwykłą partycję i na końcu wrzuć rufusem obraz na pena
  • Odpowiedz
@Mykelin a pen nowy/stary? Ja robiłem to już ponad pół roku i nie pamiętam szczegółów, ale też nie mogłem ze swojego pena zainstalować systemu i pamiętam, że pojechałem do sklepu, kupiłem nowego i wtedy poszło mi bez próbki i to mega szybko, w parę minut dosłownie zainstalowałem ten system
  • Odpowiedz
  • 0
@Glacial: właśnie zamówiłem, bo mam stary i wydaje mi się ze to ten pendrive dużo ludzi ma z tym problem a pendrive masz 2.0 czy 3.0, bo 2.0 niby są te problemy
  • Odpowiedz
Nowy już na sto procent 3.0, .
Pamiętam że ten proces instalacji na starym nie dawał mi żadnych błędów, tylko po prostu jakby trwał absurdalnie długo i jak spróbowałem potem na nowym to trwało to dosłownie chwilę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Glacial: udało się długo to trwało spędziłem ponad 3 dni tak jak piszesz to na 100% problem USB 2.0, bo ścinało się niemiłosiernie i ścinało cała konsole i to powodowało błędy
  • Odpowiedz