Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pracait #programista15k #pracbaza
Sytuacja na rynku IT jest coraz gorsza. Po covidzie udało mi się zgarnąć ładną podwyżkę a teraz jak patrzę na oferty to dla seniorów to wymagania są z czapy i do tego jakieś 30-40% mniej płacą niż mam. U was w kołchozach IT też drżą tak o robotę? W moim zespole wszyscy wywalczyli dobre siano, a teraz z projektami jest lipa, większość na ławeczce. Jak nas wywalą to będzie ciężko znaleźć cos w podobnej kasie. Na miejscu pracodawcy też bym rozważył #!$%@? nas i zatrudnienie nowych jeżeli z takimi wymaganiami można znaleźć ludzi prawie o połowę tańszych.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: też nie widzę oferty godnej dla mnie na rynku, więc nie podpowiadaj głupich pomysłów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale odpowiadając na pytanie: nie boję się, bo wiem, że pracodawca wciąż na mnie zarabia, i jest zadowolony, musiałby zaryzykować, plus czas wdrażania itd. nie wydaje mi się aby to się opłacało dla pracodawcy
  • Odpowiedz
Na miejscu pracodawcy też bym rozważył #!$%@? nas i zatrudnienie nowych jeżeli z takimi wymaganiami można znaleźć ludzi prawie o połowę tańszych.


@mirko_anonim: tak, wszystkich was wywali i na pewno nowi po dwóch tyg juz beda ficzery klepali xD na bank dokumentacja im da mozliwosc zaznajomienia sie z projektem i beda smigali jakby robili to od zawsze. no pomyśl Mirek. Jak sciagneli nas jako team z projektu to po tygodniu prosili
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jakby mnie mieli wywalić to współczuję temu, kto przejmie pałeczkę. Powodzenia z funkcjonalnościami które utrzymywałem i rozwijałem do tej pory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz