Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za gówniaka oglądałem TVP, akurat wchodziliśmy do UE i leciało "Europa da się lubić" gdzie pokazywali, że ludzie, którzy mieszkają w innych krajach, to tacy ludzie jak my, co mają swoje zwyczaje i nawyki, wszyscy potrafią żyć w zgodzie. A teraz można co najwyżej usłyszeć, że Niemcy chcą zniewolić Polskę a imigranty i lewacki terror niszczą zachodnią Europę
#sejm
Tommy__ - Pamiętam jak za gówniaka oglądałem TVP, akurat wchodziliśmy do UE i leciało...

źródło: uczestnicy-europa-da-sie-lubic-co-dzis-robia-577189-GALLERY_BIG

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
ale Europa wtedy też była inna, przede wszystkim biała


@Rkschuwdu: Jak rozumiem chcesz powiedzieć, że 15 lat temu Europa była biała, a teraz jest kolorowa? Że w 15 lat biali stali się mniejszością, tak?
  • Odpowiedz
Chcesz zepsuć naród - to go wymieszaj.


@Rkschuwdu: xDDDDD Korea Północna jest pprawdopodobnie najbardziej monoetnicznym krajem na świecie. Wolałbym 1000x żyć bardziej w krajach "upadającej Europy" niż tamże

Wyłącz wykop, dobrze ci zrobi
  • Odpowiedz
@Tommy__: program był mocno propagandowy jaka ta Unia nie jest fajna itp, pokazanie swojskich klimatów dla szerokiego ludu żeby zechcieli do tej uni wejść; szkoda że zamiast zwyczajów nie omawiano skutków dostosowania prawa do unijnego, różnych absurdów - może byśmy nie weszli i żeby nie było, jestem zwolennikiem bycia w UE, ale jako wspólnocie wymiany handlowej, a nie quazi-państwie które rozważa problemy LGBT w krajach arabskich i wyraża swoje oburzenie na
  • Odpowiedz
  • 15
@czuczer To była propaganda odpalona pół roku przed referendum o przystąpienie Polski do UE, a program na tyle się spodobał, że ciągnęli to przez parę lat. W sumie wyszedł fajny program.
  • Odpowiedz
@Tommy__: PiS zniszczył cały etos proeuropejski w TVP, a to właśnie ten etos powodował, że stawaliśmy się fajnym, wolnym od kompleksów społeczeństwem. Polacy pojeździli po Europie, zobaczyli, że można. To jest rzecz cenna i oby nowe TVP wróciło do tych wzorców porzucając przaśny, #!$%@? biedanacjonalizm
  • Odpowiedz
@czuczer: tylko pytanie jak wygląda obecne Europa.
Bo trochę jeżdżę i faktyczne są miasta albo dziecinne gdzie jest kolorowo.
Jednak 95% miejsc które odwiedzam jest raczej po prostu europejska. We Włoszech i tym słynnym Rimini jedyny muzułmanin którego widziałem sprzedał mi kebaba. Inna sprawa że miasto wygląda jakby czas się tam zatrzymał.
  • Odpowiedz
@Tommy__: No wpuszczanie wszystkich emigrantów dobre nie jest. A Niemcy jak każdy kraj, mają swoje interesy i niemoniecznie Polska to dla nich przyjaciel. Lecz za dużo o tym się gada, zamiast wzmacniać cokolwiek u nas.
  • Odpowiedz
Jak wygląda większość krajów UE obecnie sami dobrze wiemy.


@czuczer: Wszyscy w całej UE jadą do Polski bo tam bida a u nas bogactwo?

xDDDDD Korea Północna jest pprawdopodobnie najbardziej monoetnicznym krajem na świecie. Wolałbym 1000x żyć bardziej w krajach "upadającej Europy" niż tamże


@niochland: Zamiast wyciągać Koreę z kapelucza wytłumacz nam proszę jak napływ imigrantów ekonomicznych z całego świata sprawił że w Europie zapanował pokój i dobrobyt.

Jak rozumiem
  • Odpowiedz