Wpis z mikrobloga

@Triathlete1987: Wysoko węglowodanowa, wysoko białkowa, nisko tłuszczowa. Kręcę się w około zera kalorycznego w danym dniu w zależności od treningów. Raz jest to 4k, raz 8k ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jem produkty jednocześnie maksymalnie proste i maksymalnie smaczne dla mnie. Np. teraz właśnie zjadłem śniadanie to pieczony chleb z szynką i serem niskotłuszczowym, dżemem i miodem, kawa z mlekiem, banan i jabłka + warzywa: około 230w, 80b,
  • Odpowiedz
@Triathlete1987 no maszyno zapewne obcykane i taki chleb starcza ci na kilka dni, chodzi mi o to że nie chciałbym poświęcać codziennie czasu na długie przygotowywanie posiłków. Za każdym razem jak jechałem z Fitatu, trzymałem się wszystkiego co do grama, jednak rozjeżdżałem się przez brak czasu. Chciałbym to jakoś zminimalizować. Np robić posiłki co 2-3 dni chociaż plus to co bez przygotowania większego. Makaron mogę jeść codziennie. Jakoś nie potrafię sobie tego
  • Odpowiedz
@Triathlete1987: To co za problem ugotować na raz 2kg makaronu, usmażyć 1kg kurczaka, pokroić kilka warzyw, ułożyć po równo w 10 pudełek? 20min roboty i masz posiłki na 3 dni, oprócz tego na bieżąco robisz sobie śniadania i inne posiłki ;) Dla mnie totalnie bez sensu bo wolę robić na bieżąco to na co mam ochotę, ale rozumiem, że niektórzy mają taki tryb życia i musza tak postępować.
Dzis na pewno
  • Odpowiedz
@Poemat, a ile jesz posiłków, czy to ma jakieś znaczenie ile razy w ciągu dnia się je? Rozumiem, że główne zaplanowane posiłki, a w zależności od treningu regulujesz sobie kcal reszta posiłków? Czy oceniasz wcześniej „ile spalisz” na treningu?
  • Odpowiedz