Wpis z mikrobloga

Cześć, wracam do treningów po dłuższym czasie. Szukam spoko planu 4 dni w tygodniu, zawsze trenowałem PPL. Ale jestem otwarty na wszystko. Średnio-zaawansowany. Okres masowy. Główny cel budowa siły.(plan oparty o główne boje) na siłowni spędzam około 2 godzin na jednostkę. Mogę wysłać dyszkę blikiem na piwo #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
@Slavian4k: Myślę że jak czysta masa to zrób z miesiąc FBW na rozgrzewkę żeby wrócić w miarę bezboleśnie, a potem przejdź na klasyczny split z przewagą ćwiczeń wielostawowych.
  • Odpowiedz
To dobry moment żeby zacząć split. Oprzyj plan na takich ćwiczeniach jak przysiady ,martwy ciąg, podciąganie ,wyciskanie na ławce prostej i skos dodatni, wyciskanie żołnierskie. Dodaj do nich ćwiczenia uzupełniające. Jeśli chcesz siły to polecam metodę ciężko-atletyczną. Myślę że 2 h to trochę za dużo na trening siłowy chyba że to razem już z brzuchem i streetchingiem.
  • Odpowiedz
@SbigniewZtonoga: nie napisałem że nie jest ważny. Streetching jest również tak samo istotny jak trening siłowy a pomijanie go jest wielkim błędem. Uważam że nawet krótka sesja na brzuch i streetching to obowiązek po każdym treningu .
  • Odpowiedz