Wpis z mikrobloga

Pad w sumie xboxa chyba wygodniejszy


@GenLufa: Ja się nie zgodzę. W tej generacji Dualsense wygrywa z Xboxowym. MS trochę za bardzo wziął sobie do serca "nie poprawia się ideału" i nie zmienili praktycznie nic.

Albo wersję na nośniki na płycie żeby sobie po taniości kupić albo ściągnąć z neta za darmo?

Masz dostępną wersję Digital i z napędem Bluray. Piratów narazie nie ma. A nawet jak będą to pewnie trzeba
@Cebulaa1: @Shamson zmiana siły nacisku na przycisk w zależności od broni mnie trochę zniechęca. Właśnie wolę starą dobrą jakość niż jakieś fiu bzdziu
Serio ps5 z napedem 2499 kosztuje?
Przecież to cena jak za jakiś lepszy smartfon
@GenLufa: trzeba było miesiac temu kupić, zwykła wersje z napędem za 2000 z promocji, jest cichsza i lepsza moim zdaniem, gry mozna kupić po taniości na olx lub pakiet extra za około 400zl w promocji na rok i tam jest bardzo dużo gier, w padzie jest wiele nowości
@Shamson: pewnie w wyścigówkach tylko by mi pasowało jeżeli to tak działa że auto przyspiesza. A strzelanki gdzie różne bronie mają inny spust to już nie bardzo
@GenLufa to zdecydowałeś się. Pad z xboxa nie wiem czy wygodniejszy, od ps moim zdaniem lepiej leży w dłoni. Ostatnio gram tylko na ps4, vita i switchu w jakieś star jrpg. Ale na xboxa możesz z Argentyny gry kupowac wiec taniej wychodzi.
@OldBull: a to widziałem okazje faktycznie tanie są. Tylko tam jest język polski jeśli gra to oferuje?
Poza tym jak tak myślę to chyba się wstrzymam na razie, za mało gier jest nowych jeszcze które mnie interesują.
A jeszcze muszę przejrzeć jakie obie konsole mają gry exsclusivy