Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niedorzecznybubr: Dlaczego? Jesteśmy wyludniającym się krajem, kobiety nie rodzą. Potrzebujemy ludzi to pracy żeby dźwigali gospodarkę pracując tam gdzie Polacy nie chcą pracować. Biorę w ciemno 2 tysiące emigrantów z UE w kontrze do niecnych interesów PiSu.
kobiety nie rodzą.


@jukel: to trzeba robić coś żeby rodziły.

Potrzebujemy ludzi to pracy żeby dźwigali gospodarkę


@jukel: janusze i korporacje potrzebują taniej siły roboczej.

Przeraża mnie ze jesteś skłonny oddać naszą czystość etniczną. Polska musi pozostać polska i biała.
@niedorzecznybubr: próbujemy z różnymi metodami, jakoś nie zaczęły rodzić xD

Bardziej niż Janusze i Korpo to ty potrzebujesz kogoś kto będzie pracował na sortowni śmieci

A co do „Polska musi pozostać polska i biała”, dlaczego w 2005 Wielka Brytania nie mogła zostać czysta etnicznie i nawpuszczali jakiś Polaków do swojego kraju
@niedorzecznybubr: dziwne założenie, że czystość rasowa w kraju to twój problem. Nikt Ci nie każe niszczyć swojego genotypu wielkiego Lechity. Zabronisz sąsiadce wyjść za murzyna bo burzy to twój światopogląd czy co? Ogólnie to tez rozmawiasz z Polakiem półkrwi jeżeli można to tak określić więc dzięki za traktowanie mnie jako problem. Zrób test na DNA i upewnij się że jesteś Polakiem w 120%
@niedorzecznybubr: xD Nie jestem Polakiem bo moi przodkowie się bzykali z kimś kto urodził się 200km dalej. O zabranianiu kobietom wiązania się z ludźmi innej rasy też grubo poleciałeś.

Dla mnie ty nie jesteś Polakiem bo masz krzywy nos czy coś, ma to tyle samo sensu.

Mam nadzieję, że z biegiem czasu takie ksenofobiczne wariaty jak ty będą tylko na kartach historii.