Wpis z mikrobloga

#pytanie #xero #drukarki
Potrzebuje drukarki do biura. Drukujemy/kopijemy po paręset stron dziennie.
Kupiłem teraz drukarkę Xerox za 2k, ale po pół roku już nie działa- brudzi papier, problemy z kopiowaniem, wymieniłem bęben i toner ale nadal ciągle są różne problemy. Podejrzewam że kupno droższej drukarki nie rozwiąże tych problemów tylko staną się bardziej skomplikowane. Co radzicie zrobić w takim razie, wymiana drukarki co pół roku? A może jest jakaś opcja z serwisem sprawnym? Albo jakaś ultra solidna drukarka która w bardzo prosty sposób da się naprawić (typu zakupem nowego elementu i wymiany)?
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Marek_Tempe: @jarecki1185 Ale czemu te drukarki? Kyocera się nie psuje? Mam taką poleasingowa za 200zl i psuła się tak samo jak samsung. A w takim sprzęcie za 2k to już nie mogę wywalić i kupić nowej tylko bawić się w naprawianie. Do tego widzę że to są duże drukarki i skomplikowane czyli więcej rzeczy się może zepsuć?
  • Odpowiedz
@a665321 jak chcesz dużo drukować to niestety ale trzeba więcej położyć za maszynę albo wziąć umowę. Duże maszyny, ale części są przewidziane na o wiele większe przebiegi.
  • Odpowiedz
@a665321 mordo albo kupujesz nowy sprzęt za kilka tysięcy/bierzesz na umowę i masz spokój albo kupujesz małe, tanie maszyny i wymieniasz jeśli się spieprzy element którego wymiana przewyższa wartość maszyny
  • Odpowiedz