Wpis z mikrobloga

@jmuhha: No więc... myślę że nie będzie szamba w tvp tera i że era złotych goebbelsów minęła bezpowrotnie. Mam krypto i se czekam aż w koncu urośnie, bo to chyba moja jedyna szansa, bo zarabiam 2500zł (gdzie minimalna 2700zł wynosi). Czuję się #!$%@? i chyba mam deprechę przez to walę te wypociny. Na pewno będę się czuł zażenowany kiedy będę to czytać ponownie. Napisałbym więcej... ale mi się nie chce (a
Kolega widzę doomer


@andrzejbambrzej: może nie od razu doomer, ale powstanie AGI (prawdziwego, nie tylko marketingowo nazywanego), równa się z technologiczną osobowością.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Osobliwo%C5%9B%C4%87_technologiczna
Nie jesteśmy w stanie przewidzieć co się wtedy stanie.
Z całego spektrum możliwości, tylko mała część z nich umożliwia zachowanie statusu quo.
Mogą być scenariusze negatywne (zagłada ludzkości, niewolnictwo), poprzez neutralne (symulacja), aż do pozytywnych (ludzkość upajająca się w rozkoszy i szczęściu). To tak jak mrówki czy nawet
@jmuhha: Osobiście uważam, że będzie pro PO, może nie w taki wredny i bezczelny sposób jak jest teraz pro PiS. Nie spodziewam się czystej prawdy i tyle. Choć mam nadzieję iż będzie inaczej i będzie w 100% obiektywna.