Wpis z mikrobloga

Druga część z sześciu ułożona. Kolejne 2200 elementów. Odkąd ułożyłem część pierwsza minęły dwa miesiące. Jednak przez miesiąc nie ułożyłem nawet kawałka, bo grałem w Cyberpunka XD
#puzzle
vofeen - Druga część z sześciu ułożona. Kolejne 2200 elementów. Odkąd ułożyłem część ...

źródło: 1000045136

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@vofeen: zawsze mnie to fascynowało, ale nigdy się tym nie zainteresowałem. Takie puzzle układa się na jakimś klejącym podłożu, żeby się to nie rozwaliło? Ja bym na bank to w końcu #!$%@?ł xD
  • Odpowiedz
  • 1
@zasuwa: układać możesz na czym chcesz tak naprawdę, nawet na podłodze, ale jest to niewygodne. Ja mam płytę hdf na wymiar puzzli. Żeby je rozwalić to musiałbyś tym rzucić albo po prostu zsunąć ze stołu :D
Jedni układają puzzle by później schować je znów do pudełka, ja układam by finalnie powiesić je na ścianie. Po ułożeniu dopiero będę kleił je dwustronną taśmą
  • Odpowiedz
@vofeen: podobnie sobie to wyobrażałem, ale ładnie to wyjaśniłeś, wielki dzięki za info :D
swoją drogą klejenie tego taśmą brzmi ryzykownie, przed oczami mam jak próbuję to równo złapać od spodu, ale nagle mi się te puzzle wichrują i rozlatują, a przy okazji taśma się marszczy xD
  • Odpowiedz
  • 1
@zasuwa: ja myślałem bardziej nad przyklejeniem kawałka taśmy na płytę i dopiero do taśmy puzzle, tak, że nic nie ma prawa się rozlecieć czy pomarszczyć. Będzie to syzyfowa praca, ale na pewno nie zajmie więcej niż ułożenie wszystkich 13200 elementów :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Arbuzlele: Nie wiem jak będzie z dolnymi partiami, nie mam porównania. Póki co kolejnej części jeszcze nie zacząłem. Okres świąteczny się przedłużył xD
  • Odpowiedz