Wpis z mikrobloga

Może trochę nie na czasie, ale akurat teraz natrafiłem na ten obrazek i nie chciałbym, żeby zniknął. Hipokryzja PiSu w sprawie dekomunizacji była jednym z podstawowych powodów, dla których przestałem na nich głosować. Nie miałem wtedy pojęcia, że siedzi u nich tylu komunistów.
Moim faworytem jest chyba Wojciech Jasiński, facet był aparatczykiem, szykanował w 1976 ludzi protestujących przeciw komunie, a po latach prezes wysyła go do upamiętnienia wydarzeń radomskich z tego roku. https://www.rp.pl/kraj/art5063051-jaroslawowi-kaczynskiemu-do-sztambucha
Jeśli ktoś umie do listy dodać nowe nazwiska, to zapraszam.
#sejm #tvpis #bekazpisu #dekomunizacja #polska #polityka
wilku88 - Może trochę nie na czasie, ale akurat teraz natrafiłem na ten obrazek i nie...

źródło: Komuniści w PiS

Pobierz
  • 4
@wilku88: Tak patrząc, to dodałbym Marka Króla byłego sekretarza PZPR, stałego eksperta #tvpis

W okresie 1979–1984 pracował w zarządzie wojewódzkim Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej w Poznaniu. Objął stanowisko kierownika wydziału kultury, a następnie pełnił funkcję sekretarza zarządu wojewódzkiego ds. kultury. W 1979 wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Od lipca 1989 do stycznia 1990 pełnił funkcję sekretarza Komitetu Centralnego PZPR. W latach 1989–1991 sprawował mandat posła na Sejm kontraktowy, wybranego w
DodialFayed - @wilku88: Tak patrząc, to dodałbym Marka Króla byłego sekretarza PZPR, ...

źródło: maxresdefault

Pobierz