Wpis z mikrobloga

Zastanawiam sie dlaczego w 2023 wciaz trzeba dzwonic czy chodzic do placowek banku xD Tak jakby nie mogli wprowadzic np. zmiany nr. tel poprzez formularz tylko musze dzwonic na infolinie, ostatnio gadalem z pania 20 minut przechodzac rozne weryfikacje zeby na koniec sie dowiedziec ze sie podalem jedna cyfre z karty i musze od nowa xD #mbank #bank #banki
  • 11
@Kominiara21 To się ciesz, że powiedzieli co źle podajesz.
Jak miałem konto w idea Banku, to mówili mi, że nie mogą powiedzieć co podałem nieprawidłowo.

W oddziale dowiedziałem się, że dwa lata wcześniej jak zgłaszałem zmianę dowodu, to jakiś baran źle wpisał nowy numer.

Od tego wydarzenia żadnych banków, które nie mają placówki stacjonarnej w moim mieście.
@Kominiara21: w większości normalnych banków takie rzeczy zrobisz zdalnie. Nie wiem o jakim banku mówisz, ale takie praktyki to codzienność w zaledwie garstce najgorszych banków w Polsce :)
@Kominiara21: a to w sumie dziwne, w moich bankach się da :) ING, Pekao, w nich da się zmieniać bezproblemowo. Mam też Millennium, ale Millennium to ogólnie jest stan umysłu i tam praktycznie nic się nie da zrobić samemu.
@Kominiara21: najgorsze jak czekasz godzinę na połączenie i później musisz drugi raz dzwonić z powodu małej pomyłki, jakby nie mogli przeprowadzić na tym samym połączeniu drugiej próby weryfikacji.
@f0ku5 wcale, że nie. Zamykałem konto tydzień temu, przez internet się nie dało, musiałem iść do placówki. Podobno się da przez internet ale nie u wszystkich, dlaczego? Nie wiem. Pekao to najgorszy bank w którym miałem konto a miałem w wielu bankach.