Wpis z mikrobloga

  • 1
@open_or_die: trochę grzeje się przy używaniu aparatu/kamery i przy korzystaniu z social media. Na razie nie zauważyłem, żeby wpływało to na wydajność(throttling).

Pod względem baterii widzę, że S23U ze snapem dłużej trzymał; pojemności ogniw nie porównywałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@bartol_wwa w ciągu 5-6h SoT na wifi. Przeglądarka, VoD, sociale. Czasem do godziny AA/carplay

Leci najszybciej z tych trzech, ale może się poprawi (mam go kilka dni dopiero). Kupiłem na esilton(już drugi raz) za niecałe 4,5, ale teraz fajne promocje są na amazonie.de i .es jakbyś szukał najlepszej ceny z pewnego źródła
  • Odpowiedz
@glos_zenady kurde, ja głównie na LTE jestem, więc pewnie bateria będzie lecieć na łeb na szyję. Masz wersję 256? Bo na Amazonie DE to żadnej dobrej oferty nie ma póki co.
Wiesz może, jak tam gwarancja działa? Gdzie odsyłać i jak?
  • Odpowiedz
  • 0
@bartol_wwa: z .de, .it i .es leci bezpośrednio kurierami/PP. Esilton to polski sklep, sami importują do siebie i zamawiając u nich paczka leci z ich 'magazynu'. Gwarancję też ogarniają bez potrzeby wysyłki przez Ciebie telefonu do serwisu w Niemczech.
  • Odpowiedz
@glos_zenady bardziej mi chodzi o baterie w spoczynku, chciałem wrócić z editem ale wykop się uparł ze twój post nie istnieje.

Podczas korzystania telefonu ciągiem nie robi to różnicy, ale jak już przez noc by leciało 20% czy nawet 100% baterii jak we flagowych samsungach to piksel nie ma najmniejszego sensu.
  • Odpowiedz
@vulcanitu niestety jest to znany błąd exynosa i żadna aplikacja nie ma na to wpływu.
Tym bardziej że po którymś przypadku wciągnięcia baterii przez noc robiłem reset który nic nie zmieniał.
Skończyło się tak że s10 to był mój ostatni samsung którego sprzedałem za bezcen, tak tanio wystawiłem na allegro że zablokowali mi konto z powodu podejrzenia paserstwa.
Miałem w tym samym czasie huaweia p30 który miał niewiele większą baterie, a trzymał
  • Odpowiedz
@glos_zenady: jak wypada porównanie S23 Ultra do iPhone 15? Stoje właśnie przed takim wyborem, korzystam z iOSa jakies 7 lat i zastanawiam się czy byłbym w stanie sie przestawić na Androida. Jednak s23 Ultra moge mieć w fajnych pieniądzach i nie wiem czy jest sens dopłacać do iP15.
  • Odpowiedz
  • 0
@bakensikkk S23U to pod każdym względem lepszy telefon niż iP, oprócz video. Ogólnie sama nakładka Samsunga o wiele bardziej funkcjonalna, same też możliwości androida powinny Ci się spodobać - i to nawet nie o customizacji pisze, a o takich dla mnie podstawowych rzeczach jak historia powiadomien, polaczen, spójna nawigacja w systemie, sterowanie dźwiękami itd. Jeśli nie trzyma Cię ekosystem to S23u jest teraz super opcją na przyszłe lata (kolejna seria która będzie
  • Odpowiedz