Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś słuchałem zeznań Pawła M. ps. "misiek" z wisły które zostały upublicznione na yt. Przykuło moją uwagę to że lider wisła sharks podkreślał tam wzrost i rozmiar danych osób, a na do innych cech fizycznych nie przykuwał tak dużej uwagi. Na tych nagraniach podkreślał "ten x z cracovii był naprawdę wieli i wysoki" albo " robiłem interesy z panem z miasta x który miał chyba z 2 metry". Widać że na tych prawilniaków najbardziej działają pierwotne instynkty stąd ta powaga i obsranie Denisa przed Wielkim Sutenerem który jest wyższy i cięższy od niego.
#famemma
  • 10
@Marek_Kodrat: Nic dziwnego inteligencja > siła, bo wiadomo przecież, że wszystko i tak rozgrywa się o pieniądze. Więc potrzeba kogoś kto będzie miał łeb na karku i będzie ogarniał wszystko, a nie tylko siła i trening boksu :D
@Marek_Kodrat: Nigdy nie interesowałem się i nie interesuje się gangsterką, ale może tak być, że na samym szczycie są po prostu ludzie ze służb. W filmach to jest najlepiej pokazane, jak szef mafii na końcu wszystkich sprzedaje i śmieje się z tych gangsterów dogadując się za mniejszy wyrok. A nawet nie trzeba filmów np. "Misiek" z Wisły Kraków szef Mafii to dobry przykład czy też Masa.

A już na taką większą