Wpis z mikrobloga

Największa beka, że Babiarz dostał dyscyplinarkę xD Chłop miał 1 skok w bok w politykę. Kiedyś w studiu TVP zaczął głośno manifestować, że irytuje go pogarda wśród dziennikarzy, elit i biznesu dla tradycjnych wartości i nie rozumie dlaczego ktoś ma być gorszy, bo ma konserwatywne poglądy i tam była jakaś krótka gównoburza. I to chyba jeszcze było za poprzedniej władzy, ale już jak Duda wygrał wybory.

Poza tym facet od skoków narciarskich, lekkoatletyki, wiadomości sportowych i familijnego teleturnieju. To nawet PiSowcy nie ruszali ludzi z działów sportowych i umieli to od siebie oddzielić, czego dowodem jest kontynuowanie współpracy z takimi dziennikarzami jak Szaranowicz (obecnie emerytura), Szpakowski, Laskowski, Iwański itd.

Poza tym, czy był poukładany z PiSowskim kierownictwem? Pewnie był, ale kto nie był? xD Przecież taki Mati Borek, co jest śliski jak wąż z lasów amazońskich, to pewnie tam przy każdej okazji łoił wódę z PiSowcami i też go pogonią?XD

#polityka #heheszki #bekazpo #bekazlewactwa #tvpis #bekazpisu
Kopyto96 - Największa beka, że Babiarz dostał dyscyplinarkę xD Chłop miał 1 skok w bo...

źródło: przemyslaw-babiarz-pytanie-na-sniadanie-2015-rok-643009-GALLERY_BIG

Pobierz
  • 48
odwołuje się wyłącznie do ataków na ludzi o odmiennych od ciebie poglądach


@Kopyto96: moja działałność odwołuje się do ludzi, którzy szkodzą Polsce i są zakałaim tego narodu.

odmiennych od ciebie poglądach i propsowaniu Tuska i jego obozu


Człowieku, ja nawet na Tuska w życiu nie głosowałem. Wyjdź z tej swojej oblężonej twierdzy biednego prawaka, którego wszyscy dookoła atakują.

Do bólu toksyczne


Toksyczne to jest sianie nienawiści przez konfederację i pis. Jedyne
@Kopyto96 wiesz ty widziałeś słyszałeś Babiarza tylko w programach sportowych (w sumie chyba każdy) ale ciekawe jaki jest od kuchni. Przyszła nowa władza która ma nową wizję i tu zaczyna się zbyt wiele niewiadomych żeby mówić coś pewnego. Może nie chciał realizować nowego program, może nie chciał współpracować, może zamknął się w reżyserce i zaczął krzyczeć "#!$%@?ć Tuska" a może powiedział że nie uznaje nowej władzy i przytulił zdjęcie Jarosława lub Kurskiego
Powiem obiektywnie Babiarz super komentator sportowy jak i prezenter ale żeby wywalać za poglądy czy wgl krzywo patrzeć bo ma poglądy to czysty bolszewizm i to równie dobrze w zwyklej robocie Janusz cię wywali bo jesteś konserwa czy lewak xd


@Olek3366: Gorsze czystki niż za pisu, ale to wtedy platformiarze i ich tępi fanatycy krzyczeli wolnosciowe frazesy i #!$%@? dyktaturze z komunizmem. Jak widze ze ktos cos takiego pisze, to wiem
@Kopyto96: https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku-zmiany-w-programach-rozrywkowych-tvp-przemyslaw-babiarz-ma-pozegnac-sie-z-va-banque-nie-on-jeden-straci-posade-6975882290477568a

Z tego art. wynika że chodzi o niska oglądalność tych programów.
Jest to jakieś uzasadnienie.
Ale oglądałem vs banque czasem i moim zdaniem prowadzący był spoko program też ciekawy i obok 1z10 całkiem inteligentny. Więc chcą to zdjąć a zostawić Koło Fortuny ;)

Zresztą poprzednie władze też robiły takie czystki, przypominam Jaka to Melodia i wywalenie tego Janowskiego.
@essos Dla mnie to max przesada..Babiarz tam w TVP robił od lat 90 i przeżył wiele ekip rządzących choć był śmieszek i wtrącał trochę polityki ale był ogólnie spoko. I jak mi ktoś gada ze legimityzował jakiś reżim PiSowski czy siedział z Kurskim to nawet nie chce mi się tego słuchać. Albo coś odwalił w TVP zgrzyt między pracownikami czy z nowa władza albo poważnie go wywalili za te poglądy co jednoznacznie