Wpis z mikrobloga

Ból w ich szeregach musiał być naprawdę ogromny, kiedy okazało się że nie uda się z PiS uformować koalicji.


@Bover: znając doktora ekonomii mamcena to on już wydał te pieniądze za koalicję z pis xD
@Bover: Konfedracja ciągle krytykuje PIS, za rządów i teraz, wielu komisji w sprawie afer dotyczących PIS-u (np. Pegasus) nie pasuje do tego. Może można wspierać dobre pomysły czy to PO czy PIS, w komisjach chodzi przynajmniej teoretycznie o wyjaśnienie prawdy a nie tylko zemście na PIS. Podobnie w przypadku kwoty wolnej od podatków Konfederacja też zapowiedziała wsparcie KO. W ogóle ta partia ma śmieszną sytuacje bo wczoraj wszedłem z ciekawości na
nie można iść własną drogą, wspierając pomysły która uważa się za dobre bez względu na to która z partii zgłosiła ustawe.


@Microbiusz: ale co to ma do tego, co Konfederacja robi na obradach tej komisji śledczej?

Konfederacja ciągle krytykuje z mównicy, po czym realne instrumenty wykorzystuje w taki sposób, by jak najmniej skrzywdzić PiS.
@Bover: wydaje się że ta komisja nie jest po to by skrzywdzić PIS ale wyjaśnić sytuację. Może tak jest, nie wiem czy tak jest, ale może jedni wycofali Kidawę bo miała tragiczne sondaże po szarży Covidowej a drudzy się zgodzili na wycofanie kandydata albo za wcześnie wydrukowali karty. Nie wiem, ale zgłaszanie świadków z różnych stron nie wydaje się niczym złym i nie wydaje się żeby to był powód przypisywania Konfederacji
konfederata zglasza Trzaskowskiego do przesluchania na komisji do wyborow kopertowych XDD


@CynicznyXD: No i? Zmiana Kidawy na Czaskoskiego to był jeden z głównych powodów bojkotu wyborów przez PEŁO. Przesłuchają, Czaskowski powie co ma do powiedzenia i tyle xD Świadek to nie to samo co oskarżony KODomito. Widzę wjechał pełen fanatyzm u sympatyków KO.

Widze komuniści z SLD i KO wszędzie widzą spisek xD
@KochanekAdmina: nie jestem KODomitą XD,po prostu oglądałem komisję oraz przeczytałem ustawę powołującą tę komisję i nie ma ona na celu badania kto bojkotował wybory i jaki miał w tym cel, komisja powinna działać zgodnie z nadanym jej zakresem obowiązków nadanych uchwałą, a wiem, że Ty nie oglądałeś tej komisji bo byś wiedział, że zgłoszenie nie przeszło